2737
2739
عنوان

کودک بیش فعال

308 بازدید | 8 پست

سلام عزیزان...اول ی توصیح کلی بدم در مورد دخترم...دخترم هشت سال و نیمشه و امسال میره کلاس سوم....

فوق العاده شیطون(جایی که مجبورش کنم بشینه پاهاشو تکون میده)عاشق اب و خاک و چسب و قیچی و اینجور چیزاس...مهربونه خیلییی اما زود از کوره در میره(حدودا دوسالی هست که زود عصبی میشه)یک چیزی که میخواد اینقدر گریه میکنه و اعصاب خورد میکنه که بهش برسه(بعضی وقتا اینقدر منطقیه که حد نداره اما گاهی...)

از لحاظ درسی عالیییی نیس اما از متوسط بالاتره.انتظارش از خودش خیلی زیاده و همش میگه من شاگرد زرنگ کلاس نیستم(من خودم کمالگرام و میدونم رفتار خودم باعثش شده)

پارسال بردمش دکتر بعد از نقشه ی مغزی گفت دارو بخوره اما من گفتم نه(بیش فعالی،اضطراب)سی جلسه نورو رفت...الان تنشام باهاش خیلی شده(خودمم عصبی شدم دائم داد میزنم سرش یا تحقیرش میکنم)دوباره بردمش دکتر گفت بیش فعالی خفیف تر شده،توجه و تمرکز اومده پایین،اضطراب و پرخاشگری فوق العاده بالا و به صلاحشه دارو شروع کنه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

الان داروهایی که داده اریزوور،بی پریدون ۲،ریتالین هست...هرکدوم حدود یک چهارم در روز....خیلییی نگرانم که دارو وابستگی بیاره براش،عوارضش زیاد باشه،بچم اذیت بشه...چه کنم؟😭

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

پسر منم ۴ سالشه خیلی شیطونه و برای رسیدن به خواستش خیلی گریه میکنه  تازه خیلی کرم هم میریزه به بقیه و هر چی دست پسر خالش یا بچه ایی باشه میخواد از دستش چنگ میزنه منم خیلی مشکوکم بهش،شما مطمعنین تشخیص دکتر درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر منم ۴ سالشه خیلی شیطونه و برای رسیدن به خواستش خیلی گریه میکنه  تازه خیلی کرم هم میریزه به ...

بله از دکتر مطمینم چون با نقشه ی مغزی تایید کرد بیش فعالی رو

به نظرم دارو نده بهش گناه داره 

اگه ندم گناهش خیلییی بیشتره...داره سرخورده میشه...همه ازش شاکین...خودم دائم دعواش میکنم چون کلافم کرده...داغونم کرده

کمال گرایی مادر یا باعث وسواس میشه یا بر عکس شلخته و بی نظم  و پر از استرس میشه تجربه خودمه

بله میدونم...اضطرابش احتمالا به همین خاطره(که دکتر گفت خیلیییی نه،شاید تشدید بشه اما بچه های بیش فعال زمینه ی اضطراب و دارن)

2738