2733
2739
من باردارم و آمپول انوکساپارین یا کلکسان میزنم هر روز ، حالا اومدم لاهیجان مسافرت ، فکر میکردم جمعه برمیگردم ولی شنبه باید برگردم ، به همین خاطر آمپول تا جمعه برداشتم و الان یه آمپول کم دارم برای شنبه ، میخوام بدونم داروخانه مجهز و کامل تو لاهیجان هست که بتونم یه آمپول تهیه کنم ؟ تو رو خدا اگه میدونین کمکک کنین
مگه میشه باشی و تنها بمونم! ؟ محاله بذاری محاله بتونم
برو میدان شهدا اونجا چند تا داروخانه هست بپرس شاید داشته باشن
زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من لاهیجانم الان دیدمم تاپیکتو دوتا داروخانه خوب میشناسم یکی میدان بسیج هستش رسیدی به میدون بپرس کوچه سپاه کدومه بهت نشون میدن دقیقا چسبیده به ساختمان هلال احمر که کاملا واضحه راحت پیدا میکنی یکی خیابان شیشه گران داخل کوچه ای که ساختمان مادر اونجاست اینم خیلی مشخصه ببخشید الان حضور ذهن ندارم شماره کوچه ها یادم نیست
2731