2733
2739

مختصر بگم بخاطردست پاجلفتی بودنم پام پیچ ساده خورد،ولی ترک برداشت وگچش کردن بعدش دیروز همسرم که مرخصم کرد دیدم ساک لباسام دستشه گفتم اینارو چرا اوردی گفت برو یه چندوقتی خونه داداشت بمون ازاونجام بگو ببرتت خونه بابات ی چندوقت بمون تو فعلا از پس کارا برنمیای ب کارم نمیای 😊 خلاصه بااین فکرافتادم بفکر سلامتیم باشم واز شما خانوما  میخام هرچیزی که راجب بهداشت  سلامتی هست بهم بگین که دراینده بدنم قوی وضد ویروس  بشه ، مثال*(پوشیدن سوتین وافسردگی باعث سرطان سینه و زدن واکسن گارداسیل جلوگیری از سرطان رحم و...)میشه خواهرانه هرچیزی که خوردنش ضرره ویا راجب سلامتی میدونید بگید بهم لطفااااا❤چون فهمیدم خیلی تنهام وتومشکلات هیچکس پشتم نیست خصوصا اگر مریض بشم 

اگر باحرفم مخالفی واستارتر نیستی ریپ نزن منم حوصله کل کل ندارم فمیدی؟؟؟

اهل قطره چکونی تایپ وداستانم نیستم  که پر بازدید کنم بیاید کسی کمکی چیزی بلده بهم بگه مث خوردن مولتی ویتامین وقرصا

کی گفته گارداسیل برای جلو گیزی از سرطان رحمه؟

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینو جدی گفتی یا شوخی بود؟

من اسم کاربری ها یادم نمیمونه.ممکنه توی یه تاپیک هم نظر باشیم توی تاپیک دیگه مخالف هم.ولی هرکی تاحالا ناراحتم کرده،میکنه،و خواهد کرد رو حلال میکنم.منم اگر ناراحتتون کردم،میکنم،یا خواهم کرد، حلالم کنید😁😊❤❤
2731
اهل قطره چکونی تایپ وداستانم نیستم کسی کمکی چیزی بلده بهم بگه مث خوردن مولتی ویتامین وقرصا

ویتامیت ای و دی بخور

زینک بخور

روتین پوستی داشته باش

غذای مونده نخور

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.

والا با خوندن متنی ک‌نوشتی انقد عصبی و ناراحت شدم هرچی راهکار هم بلد بودم یادم رف🥲🥲🥲

چقد بد💔

تو همانی که برایم همه ای❤️🫂                  همسرم تاج سرم👸🏻    پسرم نگین تاجم💎
2740
کی گفته گارداسیل برای جلو گیزی از سرطان رحمه؟

سرطان رحم یکی از دلایلش زگیل تناسلیه این واکسن جلوگیری از زگیله  ۶۰ درصد راهو میری

اهل قطره چکونی تایپ وداستانم نیستم کسی کمکی چیزی بلده بهم بگه مث خوردن مولتی ویتامین وقرصا

چقد درده ،وقتی اینطوری  مشکلی داری، یهو پشتت خالی بشه 

شنیدم پای مرغ خوبه برای استخوان  جوش خوردن 

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
والا با خوندن متنی ک‌نوشتی انقد عصبی و ناراحت شدم هرچی راهکار هم بلد بودم یادم رف🥲🥲🥲 چقد بد💔

والا اینقدر دیشب گریه کردم توخواب نفسم میخاس بند بیاد قلبم تیکه تیکه شد دردام فراموش شدن

شاید میخواسته درگیر کارای خونه نشی و اونجا راحت باشی عزیزم  

منم از پله افتادم.پام شکست اومدم توی تاپیک از محبتای شوهرم بگم حرف تو دهنم خشک شد😑

من اسم کاربری ها یادم نمیمونه.ممکنه توی یه تاپیک هم نظر باشیم توی تاپیک دیگه مخالف هم.ولی هرکی تاحالا ناراحتم کرده،میکنه،و خواهد کرد رو حلال میکنم.منم اگر ناراحتتون کردم،میکنم،یا خواهم کرد، حلالم کنید😁😊❤❤

ببخشید به کارم نمیای یعنی چی😐 الان برگرد خونت و وظیفه همسرت مراقبت باشه 😉و درضمن از این ببعد با اعتماد بنفس برو جلو دست و پاچلفتیم دیگه چیه برای خودت احترام بذار🙄 

همین که دوهزار اسرائیلی کشته شدند تموم رسانه های دنیا اومدن و این خبر پوشش دادن 😑....بگذریم که جنایت و کشت و کشتار بشدت محکوم میکنم😡... ولی حرفم اینه که مدتهاس که ترکیه فاشیست ماشین کشتارش داره در نقاط و جای جای که مردم کورد زندگی میکنن نسل کشی میکنه😶 ....بدون هیچ پوشش خبری در دنیا جینساید رخ میده ....در حق کوردها ....😐😑😶
شاید میخواسته درگیر کارای خونه نشی و اونجا راحت باشی عزیزم 

اخه سرماهم میخورم میگه برو من عاشقانه دوسش دارم وتحت هرشرایطی پیششم ولی این رفتارش منو نابود میکنه حتی از رو دوست داشتن باشن

2706