2733
2739
عنوان

خرید خانه

36 بازدید | 19 پست
سلام شما اگه میخاستید خونه بخرید آپارتمان در قسمت بالا شهر میخرید یا ویلایی بزرگ در قسمت خوش مسیر و کارمند نشین شهر میخرید. بزرگ سال بالا یا کوجک جدید ساخت می خرید جقدر نظر خواهر برادراتون براتپن مهمه اینم بگم که خواهرام ادعا زیاد دارند
تو همین موقعیت بودم و آپارتمان تو بالا شهر رو انتخاب کردم چون نزدیک خانوادمم و همینطور شهری که من زندگی میکنم مناطقش از نظر امکانات و آدما و خیلی چیزای دیگه متفاوتن
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بین بزرک بألا ساخت و کوجیک نو ساز من بزرک بألا ساخت رو انتخاب میکنم جون تو خونه کوجیک نمیتونم زندکی کنم نهایتش اینه که داخلش رو بازسازی میکنم
هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
من اینکه تازه ساز باشه واسم مهم بود خونه مال پدر شوهرمه اما خودمون انتخاب کردیم چطوری و کجا بخره ما خواستیم کلید اول باشه و منطقه خوب باشه ولی خب کوچیکه خونمون
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید
2740
من این که بگن خونش بالا شهر هست واسم مهم نیست ولی واسم مهم هست بگم فلان جا زندگیم میکنم و همش آدمای اصیل و بافرهنگ هستن,خیلی جاها فقط اسم بالاشهر دارن وقتی میری داخلش,میبینی مردماش,واقعا بی فرهنگن
2706