2737
2739

خانما من ۸ماهه وکیل گرفتم واسه کارای طلاقم...مشکلاتی ک باهاش داشتم توی تاپیکای قبلیم هست،،،چیزی ک اذیتم میکنه اینه باوجود فرصتهای بسیاری ک بهش دادم و بازم سعی نکرد چیزیو تغییر بده وبعد ترکش کردم بااین وجود فقط،فقط،فقط بخاطر یسری ویژگیهای مثبتی ک داشت گاهی وقتا پشیمون میشم ومیگم کاش ولش نمیکردم....درحالی ک در اینکه آدم سمی زندگیم بودو هیچ آرامش و آینده ای باهاش نداشتم شکی ندارم .....هرچیزی توی اینستا میبینم یاد شوهرم میفتم میگم یادش،بخیر اونم همچین کاری انجام می‌داد و....همش میگم خدایا وقتی قسمتون جدایی بود حداقل کاش اهل مسخره بازی و شوخی نبود ک یادش بیفتم اینهمه😪

خیلی حالم بده،

خستم، خیلی خسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما خواهشا برو تراپی  و هرگز پشیمان نشو . آدم چیزی که بالاآورده دیگه نمیخوره

چند جلسه رفتم ولی بازم خوب نشدم....همش توی تصوراتمه...میگم الان حتما فلانجاس..حتما اینکارو داره میکنه

خستم، خیلی خسته
2731

دوست عزیز حال الان شما کاملاً طبیعی هست به حالت تو علم روانشناسی میگن افسردگی بعداز جدایی پس اگر میبینی روند زندگیه ات رو مختل کرده حتما مراجعه به روانشناس داشته باش لطفاً 

چند جلسه رفتم ولی بازم خوب نشدم....همش توی تصوراتمه...میگم الان حتما فلانجاس..حتما اینکارو داره میکن ...

هرگز سعی نکن بخاطد نبودش جاشو پر کنی . سعی کن با خودت باشی و وقتتو پر کنی 

2740

منم همین حس نسبت به خانمم دارم😔ازدواج که کرد بدتر شدم

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

واقعا چقدر  ظلم میشه به خانوما

وقتی حق طلاق دست ما نیست و نمیتونیم همسرمونو به خاطر بی مهری ،توهین،کم بود عاطفه تحمل کنیم قانون هیچ حقی بهمون نمیده برای جدایی

روشن تر از پرتو رویت نظری نیست که نیست
واقعا چقدر  ظلم میشه به خانوما وقتی حق طلاق دست ما نیست و نمیتونیم همسرمونو به خاطر بی مهری ،ت ...

من شوهرم وقتی قهر نبود بشدت کلامی و فیزیکی محبت میکرد

خستم، خیلی خسته
2706