2733
2739
عنوان

کاردرمنزل...همکاری درفروش پوشاک

382 بازدید | 13 پست

دوستان عزیز من کانال همکاری در فروش پوشاک دارم

برا خانمای خونه دار یه کاردرمنزل عالی با پورسانت عالی

بدون هیچ سرمایه اولیه

فقط کافیه وارد کانالم شی و بهم کلمه همکاریو بفرستی

تا توضیح بدم براتون

https://rubika.ir/toolidi_pooshakk

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

╔═════ ೋღ asma ღೋ ═════╗ Sarabi:

《🌼﷽🌼》

✅تولیدی پوشاک(مانتو،کیف،کفش)

نحوه همکاری با ما🤩

شما میتوانید محصولات ما رو از کانال ما بردارید و داخل صفحات اجتماعی خودتون  قرار بدین و برای خودتون جذب مشتری کنید

ما همه محصولات رو با بهترین قیمت در اختیار شما قرار میدیم

شما در زمانی که محصول ما رو در صفحات اجتماعی خودتون قرار میدین قیمت محصول رو با هر سودی که مدنظر شماست تغییر میدین بعنوان مثال محصولی رو ما باقیمت 100 هزار تومان داخل کانال ما قرارگرفته رو شما داخل صفحات اجتماعی خودتون با سود دلخواه مثلاً 130هزار تومان   قرارمیدین مشتری به شما مراجعه میکنه و قصد خرید اون محصول رو داره ابتدا از ما موجودی رنگ و سایز اون لباس رو میگیرید اگر موجود بود بعد از مشتریتون 130تومن رو دریافت میکنید+23هزار تومان هزینه ارسال در مرحله بعد 30 تومن سود خودتون رو برمیدارید و مبلغ 100هزار تومان+ هزینه ارسال رو به حساب ما واریز میکنید

آدرس مشتری

کدپستی

شماره تلفن همراه

نام و نام خانوادگی تحویل گیرنده

رو از مشتریتون میگیرید و برای ما ارسال میکنید

بعد ما محصول خریداری شده مشتری شما رو به آدرس مشتریتون ارسال میکنیم

کلیه ارسال های ما از طریق پست پیشتاز انجام میشه و بین 7تا 10 روز کاری بدست مشتریتون میرسه این زمان بستگی به فاصله شهر شما با ما داره و موقع ثبت سفارش من بهتون میگم که چند روزه سفارش مشتری تون میاد

در ضمن هیچ اسم و آدرسی از ما روی بسته های پستی نمیخوره و مشتری فقط شما رو میشناسه

بعد ارسال رسید واریزی و آدرس دقیق  مشتری استان ،شهر ،کدپستی  و نام و نام خانوادگی گیرنده شماره تماس رو کامل بفرستید تا بسته تون برگشت نخوره.......

پرروزی باشین🤩😍❤

دوستون دارم🙃💞

راستی و اینکه رضایتای مشتری ها و واریزی هارو توپیجم هایلایت کردم لطفا برین هایلایتای پیجمو ببینین و باخیال راحت ثبت سفارش کنین

بزنین روی کانال وعضو کانال شین🙏

اونجا مدلارو میزارم

واینکه10پور یا15پور

که زیر لباسازدم

پورسانتتونه میتونین10یا15تومن پورسانت بردارین از هرفروش لباس

هرسوال دیگه ای بود درخدمتم❤🙏

2740
یه توضیح کلی همینجا بده ،همه بخونن،چه کاریه دونه دونه. بعد هر کسی خواست توضیحات بیشتری ،یا سوالی،بهت ...

╔═════ ೋღ asma ღೋ ═════╗ Sarabi:
《🌼﷽🌼》
✅تولیدی پوشاک(مانتو،کیف،کفش)

نحوه همکاری با ما🤩

شما میتوانید محصولات ما رو از کانال ما بردارید و داخل صفحات اجتماعی خودتون  قرار بدین و برای خودتون جذب مشتری کنید

ما همه محصولات رو با بهترین قیمت در اختیار شما قرار میدیم
شما در زمانی که محصول ما رو در صفحات اجتماعی خودتون قرار میدین قیمت محصول رو با هر سودی که مدنظر شماست تغییر میدین بعنوان مثال محصولی رو ما باقیمت 100 هزار تومان داخل کانال ما قرارگرفته رو شما داخل صفحات اجتماعی خودتون با سود دلخواه مثلاً 130هزار تومان   قرارمیدین مشتری به شما مراجعه میکنه و قصد خرید اون محصول رو داره ابتدا از ما موجودی رنگ و سایز اون لباس رو میگیرید اگر موجود بود بعد از مشتریتون 130تومن رو دریافت میکنید+23هزار تومان هزینه ارسال در مرحله بعد 30 تومن سود خودتون رو برمیدارید و مبلغ 100هزار تومان+ هزینه ارسال رو به حساب ما واریز میکنید
آدرس مشتری
کدپستی
شماره تلفن همراه
نام و نام خانوادگی تحویل گیرنده

رو از مشتریتون میگیرید و برای ما ارسال میکنید

بعد ما محصول خریداری شده مشتری شما رو به آدرس مشتریتون ارسال میکنیم

کلیه ارسال های ما از طریق پست پیشتاز انجام میشه و بین 7تا 10 روز کاری بدست مشتریتون میرسه این زمان بستگی به فاصله شهر شما با ما داره و موقع ثبت سفارش من بهتون میگم که چند روزه سفارش مشتری تون میاد

در ضمن هیچ اسم و آدرسی از ما روی بسته های پستی نمیخوره و مشتری فقط شما رو میشناسه
بعد ارسال رسید واریزی و آدرس دقیق  مشتری استان ،شهر ،کدپستی  و نام و نام خانوادگی گیرنده شماره تماس رو کامل بفرستید تا بسته تون برگشت نخوره.......
پرروزی باشین🤩😍❤
دوستون دارم🙃💞
راستی و اینکه رضایتای مشتری ها و واریزی هارو توپیجم هایلایت کردم لطفا برین هایلایتای پیجمو ببینین و باخیال راحت ثبت سفارش کنین

بزنین روی کانال وعضو کانال شین🙏
اونجا مدلارو میزارم

واینکه10پور یا15پور
که زیر لباسازدم
پورسانتتونه میتونین10یا15تومن پورسانت بردارین از هرفروش لباس

هرسوال دیگه ای بود درخدمتم❤🙏

اومد و من ده تا مشتری گرفتم و از همشون هم پولشون رو گرفتم و به حساب شما واریز کردم ..اگه شما ارسال نکنید چه اتفاقی میفته ؟ 

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
اومد و من ده تا مشتری گرفتم و از همشون هم پولشون رو گرفتم و به حساب شما واریز کردم ..اگه شما ارسال ن ...

هیچی دیگه شما گیر میوفتی 

حتی اگر جنسش هم بد باشه شما گیری چون هیچ تیم و مشخصاتی ازشون رو پست نمیزنن

با همه حاضرجواب و سگ اخلاق ولی با تو خوش زبون و مهربونم تعجب میکنم آخه چرا انقد صبورم ؟ چرا واسه چیزایی ک ناراحتم میکنن باهات دعوا نمیکنم؟نمیترسمااا ولی نمی‌دونم چمه شاید دوست داشتن باشه ولی حیف عشق من که داره خرج آدمی میشه ک تو افکارش داره با یکی دیگه زندگی می‌کنه:»

من تو کانال و پیج تون کد رهگیری ندیدم 🙄

چطور میشه اعتماد کرد 

با همه حاضرجواب و سگ اخلاق ولی با تو خوش زبون و مهربونم تعجب میکنم آخه چرا انقد صبورم ؟ چرا واسه چیزایی ک ناراحتم میکنن باهات دعوا نمیکنم؟نمیترسمااا ولی نمی‌دونم چمه شاید دوست داشتن باشه ولی حیف عشق من که داره خرج آدمی میشه ک تو افکارش داره با یکی دیگه زندگی می‌کنه:»