2733
2739
عنوان

اذکار قرانی ۲

1556 بازدید | 54 پست

سلام دوستان . من یه تاپیک ایجاد کردم و ذکرهای قرانی رو نوشتم اما یه اشتباه بزرگی کردم و معذرت میخوام و گفتم توی قنوت نمازها دعای فرج بخونین و الان از مرجع پرسیدم و گفتن بعضی از مراجع میگن باعث باطل شدن نماز ها میشه 

دعای فرج رو توی قنوت نمازهاتون نخونید لطفا چون باید مخاطب فقط خداوند باشه .

من سعی میکنم که همه کسانی که توی تاپیکم بودن رو تگ کنم . در اخر ذکرهای باطل السحر هم میذارم ان شاالله 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ببین عزیزم جاریم برای مادرشوعرم دعا گرفته ک از من بدش بیاد و عاشق جاریم باشه و همینطور هم سده 

الان هرچقدر محبت میکنم نمی‌بینه بار آخر از زندگیم پولم زدم رفتم همراه خانم موندم دو روز خواب نداشتم رفتم ب دارو های رسیدم 

آخرش بعداز عمل منو از خونش با تمام بی احترامی سرم داد زد و پرتم کرد بیرون از خونش 

همیشه منو اذیت می‌کنه ک جاریم خوشخال بسه در خالی م جاریم هیچ کاری واسش نمیکنه 

البته خود جاریم گفت ک براس همچنین دعای خریدن من چجوری این دعا زو باطل کنم

اللهم عجل لولیک الفرج 😘😘😘😘😘   خیلیا بخاطر مسایل اقتصادی مسائل سیاسی مسایل اجتماعی با امام حسینم قهر هستن 😔😔😔حساب امام حسین از آخوندا جداست          اسلام دو چیز هست ♥️چهارده معصوم و قرآن ،♥️ی وقت ی مداح یا ی روحانی ی اشتباهی میکنه چکار ب امام حسین دارید چرا همه زو باهم قاطی میکنید بعضیا فقط کاور اسلام می‌پوشن تا اسلام زو بد بین کنن جلو مردم تو زرنگ باش اسلام تو علی ببین ن مسولین کشور       حساب امام حسین از همه جداست                      ♥️آقا جانم امام حسینم میشه پای درد دلم بشینی مگه من چند تا امام حسین دارم آقا جان ممنونم ک ب زیباترین شکل ممکن دستمو گرفتی ک خودم نفهمیدم کی گرفتی چطور گرفتی طوری منو تو کشتی خودت جا دادی ک هنوز باورم نمیشه آقا ممنونم ک کمکم کردی از ته دلم درکت کنم آقا جان ترو ب شرمندگی عباست منو شرمنده نکن پیش دشمن پیش از این خار نشم پیش دشمن. دشمن شاد نشم حاحتمو بده ♥️ هیچکس منو نمیخره تو منو بخر آقا ای قربونت برم ♥️♥️♥️♥️♥️ خدا بی پناهان رو ب امام حسین میخشه ♥️♥️♥️♥️
مگه مخاطب دعای فرج کیه؟ خدا هست دیگه هر دو دعای فرج با اللهم و الهی شروع میشه که تو عربی منادا هست ...

گفتن دعای الهی عظم البلا یه قسمتیش یا محمد و یا علی داره و باطل میکنه نماز رو 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
@سپیدس     @خانمحاجآقا     @دلفینها     @13701373   &nb ...

ممنونم ❤️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙