2737
2734
عنوان

کسی علائم منو داشته حامله باشه؟

88 بازدید | 7 پست

من 23 روز از پریودیم میگذره یه چند روزه تا از پله میرم بالا یا وسیله سنگین بلند میکنم زیر دلم سمت چپ یه بارم سمت راست یه درد خیلی کمی حس میکنم یه چیزی مثل گردو حس میکنم زیر دلم این چیه؟ هنوز از موعدم نگذشته یه بار بی‌بی چک زدم منفی بود یعنی حاملم؟؟؟ چیکار کنم بچم یه سالشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حاملگی میتونه باشه..عفونت ادراری هم میتونه باشه...یا کیست خدایی نکرده...مواظب خودت باش تا مطمعن بشی حامله نیستی

فسقلی مامان و بابا لحظه شماری میکنیم برای بغل کردن و دیدنت😍❤️خدایا خودت مواظب کنجدم باش🙏❤️
حاملگی میتونه باشه..عفونت ادراری هم میتونه باشه...یا کیست خدایی نکرده...مواظب خودت باش تا مطمعن بشی ...

ععفونت ادراری قبلا گرفتم اینطوری نبود کیست که هی جاش عوض نمیشه که من یه بار چپ درد میگیره یه بار راست

ععفونت ادراری قبلا گرفتم اینطوری نبود کیست که هی جاش عوض نمیشه که من یه بار چپ درد میگیره یه بار راس ...

من عفونت ادراری شدید داشتم همینجوری بودم..کار سنگین نکردی به رحمت فشار بیاد؟؟

فسقلی مامان و بابا لحظه شماری میکنیم برای بغل کردن و دیدنت😍❤️خدایا خودت مواظب کنجدم باش🙏❤️
2738