2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 674302 بازدید | 30577 پست
بچه ها من تا حالا هیچ کاری تو صورتم انجام ندادم نه تزریق نه ژل و نه میکرو و... نچرال نچرال😁 حالا ...

ااگه میکرو ابرو انجام میدی

حتماً جای خوب برو

چون موادش خوب نباشه

بعدش قرمز و نارنجی میشه

قشنگ تحقیق کن....از نزدیک ببین...

ترمیم کاراشو ببین

نوع پوست مشتریاشو بپرس ک ماندگاری چقدر بوده...

راجب به خط چشم...ب نظرم دلتو میزنه چون فقط ی مدل

شاید دوست داشته باشی ی روز اصلا خط چشم نازک یا کلفت داشته باشی...

من بن مژه زدم

یعنی خط توی چشم بالا رو مشکی میکنن..

خلاصه اینطور یا 😁🤭

ااگه میکرو ابرو انجام میدی حتماً جای خوب برو چون موادش خوب نباشه بعدش قرمز و نارنجی میشه قشنگ تح ...

حالا من رنگ طبیعی ابروهای خودمو بیشتر میپسندم تا قهواه ای که به مرور ممکنه قرمز شه خودمم اهل رنگ ابرو نیستم براهمون رنگ نجرال ترجیحمه

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از نظرت رویا جان  راستش من از کاشت خوشم نمیاد جای خوبی هم زدن ولی حالت سیخ سیخ شده بود ...

ابروهای من خیلی کمه...

رفتم میکرو چندبار ترمیم کردم

بعد مدتی پخش رنگ شد...

رفتم ریموو کنم گفتن شیر میدی موادش ب بچه ضرره

اینو فقط ی نفر خداشناس گفت 👌👌

بعد خواهرم پیشنهاد لیفت ابرو داد...

حالا منتظرم ی ذره زیر ابروهام در بیاد برم لیفت

اونم میخوای ببین 🤗

2731
بچه ها من تا حالا هیچ کاری تو صورتم انجام ندادم نه تزریق نه ژل و نه میکرو و... نچرال نچرال😁 حالا ...

عزیزم من تقریبا ۱۰ سال پیش بن مژه زدم بنظرم خط چشم زیاد جالب نیس یا دلتو میزنه یا رنگ عوض میکنه تو طولانی مدت ! همون بن مژه بزن اگه دوس داشتی چون هم شیک تره هم خیلی نامحسوس چشمارو خشگل میکنه و یجورایی حالت میده تقریبا 🫠

راستی گفتم ۱۰ سال پیش فک نکنی خیلی سنم زیاده هااااا فقد اون زمان زیادی جوون بودم و جاهل 🤦‍♀️🤣الان تازه ۳۱ سالمه🤭

سلام عزیزم من بوشهرم  الان و دقیقا الان بخوام برات بگم روز هاش گرمه و آفتاب اش نسبتا دافعه ظهر ...

آخیش مرسی عزیزم خیالمو راحت کردی پس زیادم گرم نیس دقیقن همونجور که فک میکردم 🫠

نه عزیزم منم منظورم همین هفته جدید بود چون که میدونم فقد اردیبهشت وقت هست برای هوای بهار وگرنه که بعدش خرداد و مطمینن خیلی گرم میشه 🥴

خیلی لطف کردی که برام نوشتی عزیزم چونکه شما اونجایی و حتمن نظرت خیلی خیلی بهم کمک میکنه بازم هزار بار مرسی ♥️

آخیش مرسی عزیزم خیالمو راحت کردی پس زیادم گرم نیس دقیقن همونجور که فک میکردم 🫠 نه عزیزم منم منظورم ...

خواهش  گلم به نظرم یه سر هم حتما شیراز برید چون دیگه خودتون میدونید شیراز اردیبهشت اش معروفه که چقدر قشنگه و زیباس ( من خودم الان موقعیت ام جور نیست وگرنه حتما میرفتم)

بوشهر هم اگر اومدی سوالی داشتی  برای جای گشتن یا برای خرید لباس  واین جور چیزا 

یا برای خرید وسایل برقی  و ... هر چی سوال داشتی تگ ام کن تا جایی که اطلاع داشته باشم حتما میگم بهت

درسته عزیزززم حالا مال من اون سیخ سیخی رو نداره ولی خیلیااارو دیدم که اکثراااا همونطوری حالت مسواکیه ...

خداروشکر برای شما اونجوری نشده من چندتا دیدم اونجوری بود 

آره میکرو برای من جواب میده 

مچکرم🥰

عه یکی مثل من پیدا شد 😁❤️راستش خانمهای اطرافم همه مملو از ژل و چربی شدن😐من اصلا حس خوبی نگرفتم اما ...

اره خواهر منم عین خودت 

والا من پول داشته باشم 

بفکر عمل بینیم 😍😍😍

راستی ستاره کاشتم خیلی خوبه ها 

من خیلی هارو دیدم قشنگ بوده 

2706