2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 661277 بازدید | 29914 پست
مرسی عزیزم که وقت گذاشتی و جواب دادی ♥️منم بااینکه تهرانیم اماحتی الانم شبا خنکِ بخاطر همین فک کردم ...

الان شمال قشنگ تر تر از وقتای دیگه است😅..ما اردیبهشت پارسال رفتیم گلستان و مازندران ،خیلی خوش گذشت 

فصل توت فرنگی هم بود راه به راه توت فرنگی ناااب میخریدیم میخوردیم خیلی هم مناسب بود مخصوصا اونایی که ته بار بود همینجوری میدادن که تموم کنن برن 😉چندجعبه هم اوردم خونه مربا کردم عثثثثثل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه یکی مثل من پیدا شد 😁❤️راستش خانمهای اطرافم همه مملو از ژل و چربی شدن😐من اصلا حس خوبی نگرفتم اما ...

ماهم مثل شماییم جانم...فعلا از زیبایی طبیعیمون بهره میبریم تا ببینیم بعدا خدا چی میخواد

ان شاءالله همیشه حال دلتون خوب باشه تا روشناییش به چهره تون نور بیشتری بده🌼

سلام عزیزمممم 😚😘 عععه من فک کردم هنوز چون بهار هستیم حتمن هوا خوبه حالا نه اینکه خنک باشه اما حدا ...

بلههههه ما الان بدون کولر گازی نمیتونیم بشینیم تو خونه 

من الان دوتا کولر روشن کردم

فروردین بع بعد گرمه فقط شبهاش یکم خنکه که اردیبهشت به بعد اونم گرم میشه

2731
اره خواهر منم عین خودت  والا من پول داشته باشم  بفکر عمل بینیم 😍😍😍 راستی ستاره کاشتم ...

من چهرم معمولیه اما درصدی خودشیفتگی دارم حس میکنم بدون هیچی خیلی خوبم😁

نه کاشت من چند تا دیدم اصلا خوب نبود 

😅😅🤣🤣 مطمن باش الان خیلیااااا هستن همینجور زیر ابین و دارن میخوننمون😅😐 فقط تو خوشبختانه ...

خییییلی نامردی 😬😬😬

من بیش‌تر تاپیک پس انداز میرفتم 

و البته عکس های بعدی که دیگه بودددددم 😁

@خانم_مستقل‍ 

وای مستقل چقد برات خوشحال شدم بخدا 

خداروهزار برابر شکرت 

انشالله صدای خنده هاتون توش بپیچه 

نی نی هات بدنیا بیان بدو بدو کنن 

زود تند سریع بگو 

از اول تا آخر تمام جریان رو بگو 

تو ب ننه علی میگی سکرته 

ولی تو دست اونم بستی 😏

ببخشید من جواب میدم، هرکسی از بانک مهر میتونه تا سقف ۳۰۰ تومن وام بگیره... اتفاقا امروز من بانک بو ...

مرسی دوست عزیز که جواب دادی. 🌹💐💐💐

خودم اینور انور خوندم دیدم که وقتی چهارتا قسط از وامی که اول گرفتی رو پرداخت کردی. 

باز میتونی با توجه به معدل حسابت وام برداری. 

اینو در مورد بانک مهر خوندم بقیه بانک ها رو نمیدونم... گفتم شاید کسی براش سوال باشه. 

@خانم_مستقل ‍  وای مستقل چقد برات خوشحال شدم بخدا  خداروهزار برابر شکرت  انشالله ص ...

@خانم_مستقل    

مبارک باشه مستقل خونه تون 

انشاالله روزی خودم و محیا💃🏻💃🏻💃🏻

بیا بگووو چطور شد خریدی چند متری و اینها رو بگوو

ما هم امیدوار بشیم که انشالله بتونیم بخریم🙏🏻🥰