2737
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 644190 بازدید | 29342 پست
مرسی که انقدر خوب و کامل توضیح دادی عزیزم. شیشه رو تا سرش پر میکنی یا جای خالی هم میذاری؟

خواهش میکنم عزیزم 

نه تا خر خره پر نمیکنم یکی دوسانت از لبه شیشه نمیریزم چون ما بینش هوا هست وقتی بر میگردونی ناخودآگاه کمتر هم میشه 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به دوستای گلم😍 خوبین؟ چقدر دلم تنگ شده بود براتون🥹 یکی دو روز سایتو چک میکردم دیدم باز ...

سلام عزیزم ❤️❤️

خوش اومدی

نبودی 😏😏

خاک تو سرشون

هیچ چیزی جز پول براشون مهم نیس

اصلا ب کاربر احترام نمیزارن

2731
سلام دوستای گل ،این شکوفه های نارنج ،که با کمک دخترای گلم امروز رفتم جمع کردم ،مربا بهار نارنج خیلی ...

وااااايييي من عاشقشم ميخام به مامانم بگم بريم رامسر از اين شكوفه ها جم كنيم مرباش كنيم

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
2738
خدارو صد هزار مرتبه شکررر عزیزززم  الحمدالله که خوب سدی  نفهمیدی نسبت به چی حساسیت داشتی ...

قربونت برم مهربون

نه عزیزم من اولش نمیدونستم حساسیته

بیرون بودم چشمم گرفت

تجربه خیلی بدی بود تمام روح و روانم داغون بود،

دور از جون همه باشه ایشالا که سر کسی نیاد

ولی اینم تجربه بود ادم یادش بمونه کسی اینجوری شد قرص حساسیت بخوره 

سلام به دوستای گلم😍 خوبین؟ چقدر دلم تنگ شده بود براتون🥹 یکی دو روز سایتو چک میکردم دیدم باز ...

مستقل جون سلام😍

دلم برات تنگ شده بود

میومدم پروف تورو نمیدیدم انگار تو مملکت غریبه بودم 

تک و تنها🤣😆

سلام دوستای گل ،این شکوفه های نارنج ،که با کمک دخترای گلم امروز رفتم جمع کردم ،مربا بهار نارنج خیلی ...

ووی ووی چه حس خوبی داره این عکست😍

باورت میشه من تا حالا از نزدیک شکوفه نارنج ندیدم

حتی بوش هم نمیدونم چه شکلیه 

مرباش هم نخوردم حتی🙁

ولی تصور میکنم بوش چجوری باشه😍

2706