2737
2734
عنوان

مادر شوهر....

112 بازدید | 39 پست
امشب قرار بود بعد سه هفته بریم خونه مادرشوهر مادرشوهرم تنها یه هفته مسافرت بود دوتا خواهر شوهر تو خونه دارم ...دیشب از مسافرت اومد من به همسر گفتم مامانت از راه میرسه یه شام بگیریم بریم اونجا در صورتی که دو تا خواهر شوهر بزرگ دارم ولی گفتم ایراد نداره ما شام بگیریم بریم ....که دیشب نشد بریم امشب قرار بود بریم ولی شوهرم گفت چون دیشب گفتیم شام میگیرم زشته حالا امشب بگیریم منم هیچی نگفتم... عصر مادر شوهر زنگ زِد گفت میاین اینجا گفتم انشالا گفت یه سری کار برات گذاشتم!!!!گفتم بیای انجام بدی گفتم چشم بعد گفت خواهر شوهرم پری شده حالش خوب نیس من ناراحت شدم اخه هر وقت به من میرسن درد و مرضاشون یادشون میاد ....من اینارو تعریف کردم برا همسر همسر ناراحت شد سرم داد زِد گفت اصلا نمیریم منم ناراحت شدم خوابیدم حالا بنظرتون ناراحتیم بی دلیله؟؟؟؟؟الانم باهام حرف نمیزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
بی کار بودی برا همسرت گزارش دادی میرفتی تمام میدا دی یا سردرد رو بهونه می کردی
خدایااااا تنها امیدم تویی امیدم رو ناامید نکن خودت معجزه ات رو نشونم بده دوس دارم من هم مامان صدا بشم
2706