2733
2734

من دی ماه سال قبل نمی دونیم امیکرون بود یا آنفولانزا گرفتم دوتا دگزا زدم و ی بتا متازون از شدت گلو درد همون موقع دچار مشکلات گوارشی شدن که هنوز هست باهام تا ی مدت هم تک سرفه داشتم سینوس هام عفونت کرد که مجبور شدم دو دوره آموکسی کلاو بخورم که آخرین قرص را که خوردم حمله پانیک بهم دست داد تا الان هم مشکلات گوارشی دارم هم کم و بیش پانیک کسی اینجوری بوده

6 ماهه درگیرم دیگه خسته شدم دچار افسردگی شدم برای پانیک میرم روانکاوی چون دارو می‌دونم مثله مسکن هست چون برا افسردگی بعد زایمان خوردم و تجربه اش را دارم و می‌دونم چه عوارضی برام داشت و هنوز داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بعد امیکرون که  اسفند ۱۴۰۰گرفتم سینوسام مشکل پیدا کرده. لعنت به کرونا ۴۰۱ هم کرونا گوارشی ...

واقعا لعنت بهش الان دیدم سویه جدیدش اومده

وای حتی تو خوابیدنم هم اثر گذاشته خواب روز نمیتونم برم تا دارز میکشم و چشمام بسته میشه با حالت ترس و تپش قلب بیدار میشم حس میکنم به سلول های مغز آسیب زده کرونا

2742
6 ماهه درگیرم دیگه خسته شدم دچار افسردگی شدم برای پانیک میرم روانکاوی چون دارو می‌دونم مثله مسکن هست ...

اگه ابنستا داری پیج دکتر محمد پور دنبال کن. از داروهای ضد افسردگی استفاده نکن . چون مثل کرونا دوپامین کاهش میدن.