2737
2739
سلاااام خانوما مرداد ماه میخام اقدام به بارداری کنم، رفتم دکتر گفتم به خاطر سنم میخام زودتر باردار بشم، چون یه سقطم داشتم، با اینکه هیچ مشکلی نداشتم بهم لتروزل داد. حالا سوالم اینه اصلا این قرص برای چیه؟ دوم اینکه شانس تعیین جنسیت خاصی داره؟ شما بچه هاتون دختر شدن یا پسر؟ شنیدم انگار شانس پسرزایی رو بلا میبره. و سوم اینکه این قرص برای منکه تنبلی تخمدان یا کیست ندارم ضرر نداره؟
ففر جان به منم دکتر داد منم سابقه کیست و تنبلی نداشتم تا حالا شکر خدا.....شنیدم با این قرصها زودتر باردار میشی....
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
این قرص مال تحریک تخمک گذاریه خیلی قرص خوبیه و معمولا پسر میکنه....من با،دار نشدم ولی هرماه فولی تپل داشتم...کیست سازیم نداره شش ماهه میخورم بعد از مصرف بهت یه امپول میده برای ازادسازی تخمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه پسر 8 ساله دارم ...دومی رو هفته 22 از دست دادم ...اونا رو بدون قرص باردارشدم...
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2731
سلام من این ماه با لتروزول باردار شدم .بار اول بود که مصرف میکردم. قرص خوبی هس نسبت به متفورمین.ریسک کیست سازیش خیلی کمه.
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
حالا اینبار بهم قرص داده
2738
من روز 12 پری رفتم سونو .فولی غالبم 14 بود بقیه کوچیکتر بودن.روز 15 پری هم دوتا hcgزدم.
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
من با لتروزول و آمپولای دیگه باردار شدم بچم پسر شد ولی ربطی نداره به جنسیت چون زنداداشمم با همین داروها باردار شد دختر شد دوقلو
ففر جان شانس بارداری رو افزایش میده.من دوتا اقدام بی نتیجه داشتم ولی چون عجله داشتم دکترم دارو رو شروع کرد.البته مشکوک به تنبلی بودم چون یه ماه فولیکول نداشتم.
من ماه دوم ازش استفاده میکنم ..امروز 29 پری ام تا ببینیم فردا پری میاد یانه
2706