2733
2734

بعضی مواقع فکر میکنم فقط یه اتفاقه ...

دعا چیه 

کااااااااش یکی بیاد بهم بگه منم خیلی ناامید بودم که دستم رو گرفتند 

بگه منم اعتقادی نداشتم ولی شد 

به بگه دعا کن خدا صدات رو میشنوه ....

بگه ......

لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
واقعا دعاکردن خرافاته چرتهههه، امام رضام اصلا حاجت نمیده اصلا دیگه حالم از همه اعتقادات بهم میخوره&n ...

نمیدونم لایک کنم یا نه ....

ولی واقعااا چرا .......چرا دست هر کسی رو که خودشون بخوان میگیرن 

لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
اصلا دیگه نمی تونم نماز بخونم منی که سالها از کودکی نماز میخوندم

خدا میگه هرآنچه کردی بازآ

دوباره بری سمت خدا این دفعه محکم تر بغلت میکنه

تو سوره غافر خدا میگه اگر بنده ها میتونستن من چقدر دوستشون دارم ازمحبت من بند بند وجودشون ازهم میگسست 

نمیدونم لایک کنم یا نه .... ولی واقعااا چرا .......چرا دست هر کسی رو که خودشون بخوان میگیرن 

https://uupload.ir/view/1691500929869_675s.mp4/

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
چکار کنم احساس دعا و توکل تو وجودم زنده بشه

من اعتقاد داشتم و شد تاپیک بارداریم هست زن عمومم متوسل شدن و بعداز ۱۰سال زمانی ک داشت برای ای وی اف اماده میشد باردار شد 

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

شاید باورت نشه ولی خیلی 

من اصلا و ایدا آدم معتقدی نیستم اصلا هاا 

ولی شماره حرم امام رضا رو دارم هر وقت گرفتار شدم زنگ میزم حرف میزنم و میسپارم به خودش فرداش حل میشه 

واقعا هوامو داره خدا و امام 

تو این دنیا همه چی سمه فقط دوز مصرفش فرق داره!👌🏻
واقعا دعاکردن خرافاته چرتهههه، امام رضام اصلا حاجت نمیده اصلا دیگه حالم از همه اعتقادات بهم میخوره&n ...

اگه انشاءالله خدا حاجتت رو بده اونوقت خیلی شرمنده این حرفت میشی

و اگه خدا بهت نداد و بعد از مدتی که ممکنه چند سال هم باشه، بفهمی همون ندادنه به صلاحت بوده، اونوقت چی؟

امکان نداره دعا اثر نداشته باشه منتها ما فقط نوک بینیمون رو می بینیم و خدا از همه چیزمون آگاهه. 

من میدونم که ناامیدی از رحمت خدا گناه کبیره س؛ خیلی گناه بزرگیه. این کامنتی که گذاشتین، پر از ناامیدی از رحمت خدا بود‌  ضررش فقط به خودتون بر میگرده؛ 

2706