2752
2734

فقط در این حد بهت بگم که هیچ وقت دست خالی از پیشش بر نگشتم 

باکوله باری پراز گناه رفتم بازم جوابمو داد 

با دلِ شکسته رفتم بازم جوابمو داد 

در سِر ترین حالت ممکن رفتم که دهنم باز نمیشد اصن حرف بزنم فقط نشستم یه گوشه ی حرمش و ضریحشو نگاه کردم بازم جوابمو داد 

الکی که نیس رئوف دل هاست امام مهربانی هاست 

حاجتت به خیر روا ان شاءالله

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻

خیلی دعا کردم ک ب لطف خدا برآورده شده ولی یکیش برام از همه مهمتر بوده و خیلی ب چشمم میاد اونم بچمه من پلیکیستیک داشتم تنبلی تخمدان داشتم ب طوری ک تو مجردیم با آمپول پریود میشدم همیشه از مجردیمم غصه بچه دار شدنو داشتم میگفتم من حامله نمیشم من ارزو ب دل بچه میمونم بعد ازدواج ۵ماه فقط جلوگیری طبیعی کردم بعد اقدام کردم برای بارداری بخاطر مشکلم دکترم گفته بود با مشکلی ک تو داری باید تحت نظر باشی ب راحتی باردار نمیشی من ۳دوره فکر کنم آمپول زدم بعد دیدم نمیشه دیگه نرفتم دکتر اومدم دست ب دامن حضرت علی اصغر و امام حسین شدم چهله زیارت عاشورا گرفتم گفتم تا قبل تموم شدن زیارت عاشورام باردار شم  ب خود امام حسین چندتا از زیارت عاشوراها مونده بود ک فهمیدم باردارم وقتی پسرم جلوم راه میره همش میگم تو معجزه ی خدایی تو لطف امام حسینو گل پسرشی

توروُ دیدم وُ دیدِ من؛ به این زندگی تغییر کرد… همین لبخندِ شیرینت؛ منو با عشق درگیر کردشروعِ تازه ای؛ واسه منِ از نفس افتاده… خدا تورو جای همه نداشته هام؛ بهم دادهچه آرامش دلچسبی؛ تماشای تو، بم میده! تو ایده آل ترین خوابی؛ که بیداریِ من دیده!●♪♫نه نمیذارم که فردام؛ یه لحظه از تو خالی شه… تو بدم بشی؛ معنایِ بدی، واسم عوض میشه!●♪یه لحظه هم اگه دور شی؛ حواسم پیِ تو میره… هوا بدونِ عطرِ تو؛ برای من نفس گیره●♪♫ببین این عشقِ دریایی؛ دلمو حرفِ دنیا کرد… تو ثابت  که میشه؛ یه دریا توی دل جا کرد!●♪♫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی دعا کردم ک ب لطف خدا برآورده شده ولی یکیش برام از همه مهمتر بوده و خیلی ب چشمم میاد اونم بچمه م ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
2731