2733
2734
عنوان

آشنایی با مقررات و ضوابط فعالیت در تبادل نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 2929 بازدید | 70 پست
خوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام خانوم تهرانی عزیز.

امروز با یکی از مقررات جدید مواجه شدم که واسم واقعا تعجب برانگیز بود! آوردن اسم رهبر جمهوری اسلامی ایران حتی به خوبی ممنوع است.(اینو نی نیا عینا گفتن)

جالبه که توی سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران حتی آوردن اسم رهبر جمهوری اسلامی ایران ممنوعه! 

اگر مشکل ممنوعیت بحث سیاسیه پس آوردن اسم آقایان رئیسی، روحانی، قالیباف، ظریف و ............ هم باید ممنوع باشه. پس چرا ممنوع نیست؟!

واقعا تاسف انگیزه این وضع! یا کلا آوردن هر نام سیاسی چه به  خوبی چه به بدی ممنوع باید باشه یا اینقدر ظالمانه سعی در گوشه گیر کردن ولایتی ها نشه.

سلام خانم تهرانی.‌‌..ممنون از فضای خوبی که ایجاد کردین

اینجا نوشته هر کاربر میتونه روزانه ۶ تاپیک‌ایجاد کنه...اما من الان میخوام تاپیک بزنم‌ پیغام میاد بیش از ۳ تاپیک‌ممنوع هست... امکانش هست یکی ار تاپیک های امروزم‌ حذف بشه تا تاپیک جدید بزنم؟

و اینکه مگه ۶ تا در روز مجاز نیست؟

پیشاپیش ممنونم از زحمتی که‌میکشین

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
2738

سلام ببخشید یه سوال من تازه واردم، یه تاپیک هست تو قسمت آمادگی و اقدام برای بارداری:

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1361106/هر-کی-این-ماه-واسه-بارداری-اقدام-کرده-بیاید-باهم-باشیم-تا-مثبت-شدن-آزمایش?postId=43821385

وقتی توش پست جدید میاد، توی تاپیک اصلی بالا نمیاد یعنی جزو جدید ترین ها نمیاد اصلا من توی تاپیک نمیبینمش و از رو پست های خودم پیداش میکنم چرا چجوریه میشه من رو راهنمایی کنید؟

کجای شب پنهون شدی خورشیدکم♥

سلام

ما یه بار یه پست گذاشتیم واسه درمان بچه های واژینیسمی و شما سریعا پاکش کردین و تذکر دادین که چرا لینک کانال گذاشتین

من هر روز و روزانه صدتا لینک کانال میبینم بین صحبتهای دوستان و پست های اینجا. همین الان یکی دیدم که مربوط به چند روز پیشه و شما پاکش نکردین.

در صورتیکه لینک کانالی که من گذاشتم تبلیغاتی نبود و اصلا به هیچ دکتری وابسته نیست. چند نفر از افراد درمان شده یه کانال زدن و رایگان بچه های واژینیسمی رو درمان میکنن. تا الان 420 نفر درمان شدن. خودتون یه نگاه بندازین متوجه میشین. ما قصدمون درمان این بیماریه که یکی مثل من 7 سال عروسی کرده و هنوز باکره است و نمیدونه اصلا اسم بیماریش چیه. وظیفه ی ما اطلاع رسانی این بیماریه.

خیلی جالبه این همه لینک کانال مدام میبینمو هیچکدوم پاک نمیشن. فقط مال من پاک شده گوووویااااااا

2706