2737
2739
آناهیتا جون انشاله بعد پری چک کن انشاله مثبته... من امروز دوباره بی بی چک زدم دو تا خط پررنگ شد الب ...

وااای خوش به حالت ایشالله به سلامتی   

کجای شب پنهون شدی خورشیدکم♥

یکی از فامیل های همسرم چند روز پیش فهمید بارداره، ناخواسته! میگم کار خدا رو ببین کسی که نمخواد یهو بر حسب اتفاق همون روز تخمک گذاری رابطه دارن و جلوگیریشون درست عمل نمیکنه میزنه و باردار میشه!

بعد ماها با این همه محاسبه تاریخ تخمک گذاری و پوزیشن و مراقبت قبل بارداری هم باید بریم بی بی چک بزنیم به امید مثبت شدن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از فامیل های همسرم چند روز پیش فهمید بارداره، ناخواسته! میگم کار خدا رو ببین کسی که نمخواد یهو ب ...

ای گفتی

حکمت خدا

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من
2742
یکی از فامیل های همسرم چند روز پیش فهمید بارداره، ناخواسته! میگم کار خدا رو ببین کسی که نمخواد یهو ب ...

تازه دیدی بعضیام چقد ناراحت میشن وقتی باردارن؟

تازه من یکی دوسال پیش قبل اقدامم وقتی به بارداری شک میکردم دعا دعا میکردم باردار باشم بسکه دوس دارم

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من

سلام مامانای آینده

منم این ماه اقدام کردم.10روز بعد اقدام حالت تهوع و ضعف و سرگیجه داشتم .بی بی چک زدم منفی بود کلی حالم گرفته شده،به نظرتون بازم باید وایستم؟.چقد انتظار کشیدن سخته

من از کیت استفاده نکردم.از طریق مدل ترشحاتم روز تخمک گذاریمو حدس زدم .به نظر شما مطمئنه؟

خدا یا صد هزار مرتبه شکر بابت این هدیه کوچک ،اما بزرگ 
سلام مامانای آینده منم این ماه اقدام کردم.10روز بعد اقدام حالت تهوع و ضعف و سرگیجه داشتم .بی بی چک ...

سلام عزیزم روش حدس تخمک گذاریت که دقیق نیست

ولی منم ۱۰ روزه اقدام کردم مال منم منفیه ولی زود زدی ۳-۴ روز صبر کن

شوهرم میگه تو چند وقته همه فکر و ذکرت بچه شده  داری زیاده روی میکنی.چون هر چیزی میشه میگم شاید از علائم بارداری باشه.  به قول شوهرم تو اگه عطسه هم بکنی میگی شاید از علائم بارداریه  ولی چیکار کنم دست خودم نیست.ولی دیروز و پریروز واقعا حالت تهوع داشتم.ولی خیلی کم بود و زیاد طول نمیکشید که خوب میشدم

2740
آناهیتا جون انشاله بعد پری چک کن انشاله مثبته... من امروز دوباره بی بی چک زدم دو تا خط پررنگ شد الب ...

تبریک میگم.واسه ما هم دعا کن عزیزم

من از بچه های سایت نوعروسم اونجا همیشه تاپیک های بارداری رو میخوندم، قبل اقدام میگفتم وااا خوب حالا هروقت آدم حامله شد چه بهترم نشدم دیگه چرا انقدر هول هستن! چرا دنبال علائم هستن؟! چه کاریه که آدم بره زود بی بی چک بده پول بریزه دور!

باورم نمیشه خودم از همشون بد ترم! هر حالتی تو خودم میبینم میگم اوه حتنما علائمه! چقدر سخته! این سری کیت تخمک گذاری میگیرم.

من كلا خونريزي عادات ماهانه دارم فقط نميدونم چرا ٣ روز زودتر😞😞تلاش اين ماه من بي ثمر بود☹️

منم ماه پیش که 1بارفقط اقدام کردیم،4روز  زودتر پریود شدم.هیچ وقت تاحالا زودتر از زمانش پر نمیشدم.اگه هم نامنظم  بود،دیر تر پریود میشدم

شوهرم میگه تو چند وقته همه فکر و ذکرت بچه شده   داری زیاده روی میکنی.چون هر چیزی میشه میگم شای ...

شوهر منم زیاد خوشش نمیومد من توهم میزدم و هی حرف بچه میزدم اما دو روزه با ناراحتی میگه اقدام این ماهمون نگرفته؟

دیشب واسه اولین بار گفت وقتی بچه ی کوچیک میبینم دلم ضعف میکنه دیگه وقتشه بابا شم.  

من قبلا تو یه سایتی خونده بودم برای این که زودتر متوجه بشید که باردارید یا نه ،دراز بکشید واطراف ناف رو به شعاع 4انگشت ماسارژ دهید.متوجه میشید که فاصله بین دو استخوان لگن در زیر ناف سفت شده است.در این صورت باردارید.ولی زیر شکم من سفت نشده.

2706