2737
2739
من میخام دیگه برم دکتر خسته شدم....همش میترسم اگه عمل هم کنم دوباره همین اش و همین کاسه باشه..نمیدونم چیکار کنم. رفتم دکتر جراح عمومی پماد انتی همورویید داد گفت زخم قدیمی داری شقاق.... باید شکمت رون کار کنه.من از گریه دارم میمیرم.....گفت اگه بازم اذیت کرد باید جراحی بشی...یعنی بدون جراحی خوب نمیشه؟......یه دونه فقط اپلیکاتور تو پماد هست..داروخونه ها اپلیکاتور رو ندارن معمولا اضافه..چیکار کنم واسش//////؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها اونایی که عمل هم کردن بیاین و اونایی که بدون عمل درمان شدین بیاین از عوارض عمل کردن و عمل نکردن هم بگین....
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
آب گرم در لحظه آرومت میکنه. ولی به مرور کار رو بدتر میکنه
خدااااای مهربونم شکرت بابت این لطف عظییییییمت. خدایا همه نی نی ها رو سالم و سلامت برای مامان باباهاشون حفظ کن. آااااااااامیییییین
سحر جون منم این مشکلو دارم. یک چیزی که تو کنترلش به من خیلی کمک کرده برعکس تصور همه و چیزایی که تو نت خوندم استفاده از آب سرد به جای آب گرمه
خدااااای مهربونم شکرت بابت این لطف عظییییییمت. خدایا همه نی نی ها رو سالم و سلامت برای مامان باباهاشون حفظ کن. آااااااااامیییییین
2738
شوهر من دو سه ماه پیش عمل کرد راحت شد از درد نمیتونست نفس بکشه هی از ترس عمل کشش دادد بدتر شد هم قبلش درد کشید هم بعد عمل الان راحت شده تا حاد تر نشده و عفونت نکرده برو شوهرم بنده خدا اولش قد یه لوبیا بود بعد یک هفته شد قد دوتا گوجه سبز قرمز و ملتحب وحشتناک بود خیلی زجر کشید
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
ورزش رو هم فراموش نکن. آگه رعایت کنی خودش خوب میشه. از من که اینطوریه. هر موقع چیزهایی که میدونم نباید انجام برم رد انجام بدم عود میکنه
شنیدم که روغن کوهان شتر و خوردن تره خیلی تاثیر داره ولی شوشو امتحان نکرد
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2706