2733
2734
وای بچه ها خوش به حالتون....من که که خیلی وخیمه انگار اوضام..... بچه ها منتظر بقیه درگیرها هم هستم
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
وای بچه ها خوش به حالتون....من که که خیلی وخیمه انگار اوضام..... بچه ها منتظر بقیه درگیرها هم هستم
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم بعد از زایمانم داشتم اون اوایل زخم و درد و اینا اما فعلا ٥ ساله کنترلش کردم ولی خب خدا نکنه یبوست داشته باشم راستش این یه ماه اخیر گرفتار یبوست شدم و دوباره درد و زخم و اینا هنوز هم درست نشده یه روزایی سفت بشه مدفوعم باید بمیرم شربت دینه خوبه همون روغن کرچکه روغن بادام شیرین هم میگن خوبه
2742
اما روغن زیتون رو حواست باشه اگر زیاد بخوری نتیجه عکس میده من ابن اخری که از یبوست داشتم میمردم دکتر بهم روغن کرچک داد گفت شب اول دو ق غذاخوری بخورم اگر کار نکرد فردا به شیشه شوتا اخر بخورم البته گفت زیاد نخورم چون روده ها تنبل میشن بعدم گفت صبحا که از خواب بیدار میشی خودتو عادت بده که بری دستشویی و دفع کنی نهاینکه زور بزنم میگفت اگر رفتی و چیزی هم نیومد باز خودتو بشور و بیا بیرون فعلا که درگیرشم خدا کنه نیاز به عمل پیدا نکنه من این چند ماه اخیر عفونت رحم و یبوست دیوانه م کرده همه جام درد داره
2740

ژل دیلتیژل(ایرانی) یا پماد نیترو گلسیرین(آلمانی)

یکی از این دوتا کرمو امتحان کنید.البته همیشه خارجیش بهتره .اینها جفتشون عضلات مقعدو شل میکنن،با خونریانی بیشتر باعت جوش خوردن فوری زخم میشن

فقط مواظب باشید حساسیت نداشته باشید.رو بازوتون امتحان کنید.اگه قرمز شد استفاده نکنید.

این بهترین درمانه.

اگه هم مدفوعتون سفته قبل دستشویی شیاف کنید.شیاف گلسیرین ناژو مخصوص اطفال.هم کوچیکه و هم مدفوعتونو قشنگ چرب میکنه ئو زخمتون بدتر نمیشه.

من بعد سزارین شدم .خیلی بدجور بود اوضاعم.چند روز سوپ خوردم فقط.همزمان یه شیاف خارجی مصرف میکردم و رو ...

اسم شیاف چی بود منم ۶ ماهه درگیرم از زایمانم هنوز خوب نشدم میشه اسمشو بگید لطفا؟