2733
2734
عنوان

💪💪 کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها(شعبه ۲)

| مشاهده متن کامل بحث + 129373 بازدید | 20071 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلاام زهرا جونم.خوبی عزیزم؟بودم کامنتا رو لایک میکردم چیزی نمینوشتم .قربوونت،مرسی که به فکرم بودی عز ...

خب چرا عزیزم

دیگه گزارشاتم نمیبینم 

توکه لایک میکنی یه حرفی هم بزن عزیزم

نازنین جون وزن کردی؟

بچه ها جون سلاام. من چهار شنبه و پنج شنبه رو کلا آزاد بودم،کالری شماری نکردم ولی جمعه رو با مصیبت با 498 بستم،امروز رو با 410 بستم.ایشالله دو روز آینده رو عادی میبندم.

خب چرا عزیزم دیگه گزارشاتم نمیبینم  توکه لایک میکنی یه حرفی هم بزن عزیزم نازنین جون وزن کردی ...

آخه چهارشنبه و پنج شنبه رو زیاده روی کرده بودم،واسه همین چیزی نداشتم واسه گفتن.فقط کافیه ی روز زیاد بخورم فرداش تمام غذا جلوی چشم آدم رژه میرن😂😂 

گفتم این دو روز رو کم ببندم که بتونم وزن کنم.ایشالله فردا وزن میکنم .خودم احساس میکنم لاغر شدم ولی کسی چیزی نمیگه.ایشالله احساسم درسته🙏🙏🙏

آخه چهارشنبه و پنج شنبه رو زیاده روی کرده بودم،واسه همین چیزی نداشتم واسه گفتن.فقط کافیه ی روز زیاد ...

فداتشم گلم نوش جانت

منم دیروز خیلی خوردم امروز به سختی با۵۰۰تا بستم هی ضعف دارم

صبح وزن میکنم

ایشالا عزیزم خوب کم کردی

سلام صبح همگی بخیر

نازنین جونم هممون بعصی روزا زیاده روی میکنیم با یه روز و دو روز چاق نمیشیم چون یکی دو روزه به این وزن نرسیدیم عزززم

هر دم از اين باغ بري ميرسد تازه تر از تازه تري ميرسد (اي كاش برش خوب بود ولي ...   )

سلام خوشگلا صبحتون بخير🌺🌹🌺🌹🌺🌹

من ديشب با ٨٦٠ بستم

امروز هم همين حدودا ميبندم 

روز خوبي داشته باشين عشقولياااا❤️

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2706