2737
2734
عنوان

💪💪 کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها(شعبه ۲)

| مشاهده متن کامل بحث + 129373 بازدید | 20071 پست

سلام.

منم از امروز مینویسم.... دیگه از چاقی خسته شدم... از خودم بدم میاد.... 

قبلا تامیک هم زدم موفق نشدم..

امروز صبح فعلا فقط یه سیب خوردم.....

هر چی بخورم مینویسم شما کمکم کنید تو رو خدا

برای حاجتم یه صلوات میفرستین لطفا اتشالله حاجا روا بشین 
روشناجون من 20 روز بعد از زايمان شيريني رو قطع و برنج رو كم كردم همين فقط . موقع زايمان 90 كيلو بودم ...

مرسی گلم از راهنماییت . ممنون که تجربه ات رو گفتی    امیدوارم منم خوب جواب بگیرم همش فکرم درگیر اضافه وزنه بارداریه  

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم از راهنماییت . ممنون که تجربه ات رو گفتی     امیدوارم منم خوب جواب بگیرم همش فکر ...

اصلا به این چیزها فک نکن

اضافه وزن بارداری زود از بین میره

به نی نی تپلیت فک کن 😍

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
سلام. منم از امروز مینویسم.... دیگه از چاقی خسته شدم... از خودم بدم میاد....  قبلا تامیک هم ز ...

سلام عزیزم خوش اومدی

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2731

سلام دوستای گلم ظهر بخیر  

من امشب عروسی دعوتم خدا بخیر کنه کالریمو

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
اصلا به این چیزها فک نکن اضافه وزن بارداری زود از بین میره به نی نی تپلیت فک کن 😍

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

دوستان تا حالا هزار بتر رژیم گرفتم و اراده نداشتم.... 

فقط سه سال پیش دوازده کیلو کم کردم و که الان دوباره اون دوازده کیلو هم برگشته..... 

من خیلی به کمک و انگیره هاتون احتیاج دارم.. . اعسردگی شدید دارم میگیرم بیشتر بخاطر چاقیم..... 

تنهام نزارید ... 

قد166 

وزن86

برای حاجتم یه صلوات میفرستین لطفا اتشالله حاجا روا بشین 
2738
دوستان تا حالا هزار بتر رژیم گرفتم و اراده نداشتم....  فقط سه سال پیش دوازده کیلو کم کردم و که ...

آذرخش جونی، درکت میکنم. عزیزم 

اینجا خیلی خوبه. فقط باید هر روز ، روزی چند بار بیای و گزارش بدی. 

قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪

بچه هاااااا، من سه روط قبل اینترنت نداشتم و خراب کردم. 

مهر بانوووو ببخششششش.

سه روز قبل

2000

1200

1500

البته سه روز اول پری هم بود. 

امروز اوضام روبراهه.

قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪
دوستان تا حالا هزار بتر رژیم گرفتم و اراده نداشتم....  فقط سه سال پیش دوازده کیلو کم کردم و که ...

عزیزم اشکال نداره با هم باربی میشیم

تو میتونی

فقط چاق کننده هایی که سیر هم نمیکنن رو حذف کن

نوشابه نخور اصلا

این همه گشنگی بکشی جاش نوشابه بخوری؟!!!!!

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
بچه هاااا، قبل یا بعد از محرم عذوسیه داداشمه. پیشنهادتون چیه واسه رژیم.دوس دارم حداقل 7 کیلو کم کنم ...

وااای خوش بحالت

مبارکتون باشه

عجب انگیزه ای😉 

بیشتر هم میتونی اگه بخوای....

سلام مانکنا سلام باربیا من تو یک ماه ۳.۲۰۰ کم کردم خوبه؟ یا کمه؟

ایول خیلی خوبه👏👏👏👏

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
سلام به همگي من ديشب با 1288 تا بستم ولييييييييييييييييييييي مردم گشنگييييييييييييييييييييييييييييي ...

هفتگی وزن کن ک انگیزت بره بالا😘

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2706