2737
2739
سلام بچه ها میخواستم کمکم کنید، یکی از دوستام یه پسری رو بهم معرفی کرده طبق صحبت هایی که ماماناین اقا پسر با مامانم انجام داد. مامانه پسره گفته میخواد بیاد با من صحبت کنه و منو ببینه. حالا من نگرانم که این اقا پسر از این بی دست و پاها باشه یا اینکه بدون اجازه مامانش اب نمیخوره. چجوری باید اینو متوجه میشم خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی نگرانم.
بچه ها میشه برای حاجتم دعا کنید و یه صلوات بفرستید. خیلی محتاج دعاتون هستم. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بودم میگفتم پسرتونم بیارید ما میخوایم ببینیمش خیلی خیلی ببخشید مگه میخواد بیاد جنس بخره که بیاد ببینه خوب پسره هم بیاد شاید اصلا شما خوشتون نیومد
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
2740
الهه مهر منم از برخوردش ناراحت شدم انگار میخواد کالا بخره . حالا باید چیکار کنم؟
بچه ها میشه برای حاجتم دعا کنید و یه صلوات بفرستید. خیلی محتاج دعاتون هستم. ممنونم
قرار نیست بیان خونمون برای اولین بار میخوایم بیرون یه ملاقاتی داشته باشیم با هم