2733
2734
سلام به مامانایی که مثل من بچه خیلی شیطون دارن و بارها کارشون به جنون کشیده شده. من اگر امروز آرامش دارم همه رو مدیون کاربر سارا روانشناس عزیز هستم که تو یکی از تاپیکای همین سایت باهاش آشنا شدم. شاید خیلی از شما برچسب تبلیغات رو به این تا پیک بزنید ولی اگر من این تا پیک رو به اسم خودم تموم میکردم یک جور پشت پا زدن به همه محب تا و راهنماییهای خالصانه خانم صادقی هست.
این روزها طرح روی جلد آدمهاست که پرفروششان میکند ، نه متنشان . . .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی پسرم سه روزه شد خواب از سرش پرید و مشکلات من با بیماریهای روزانه اش و بازیهایش شروع شد.هر چه بزرگتر میشد بیشتر متوجه میشدم که پسرم اصلا آروم و قرار نداره.تو ماشین نمیدونستم پنج دقیقه آروم نگهش دارم.کم کم بزرگتر شد و اذیت کردن اش بیشتر شد تا به سن یکسالی رسید و واقعا کنترلش سخت شد
2742
2740
دیگه کم کم تمام دوستام اینجا خبر دار شدن با یه وروجک سرو کار دارم.اذیت کردناش.نداشتن آروم و قرار.کنجکاوی بیش از حد.هر دوره یه برنامه جدید برام داشت
و.بدترین زدن بچه ها بود .واقعا سخت بود نمیدونستم کنترلش کنم دعوا میکردم،داستان میگفتم بازی میکردم شاید رفتارش عوض بشه ولی نمی شد که نمیشد
2706