2737
2739
عنوان

تا حالا دوستتون بهتون ضربه زده؟

104 بازدید | 17 پست

دوران سال اخر دبیرستان بودیم یه اقایی جهت اشنایی از مدرسه تا خونه منو تعقیب میکرد بعد یروز که تنها بودم بهم شماره داد ولی من از بس ترسیدم شماررو بردم و به دوست صمیمی قضیرو گفتم دوستم گفت اصلا فرد مناسبی نیست و باهاش دوست نشو بعد هر روز برای من خبر می اورد که فلان کارو کرده و فلان چیزو انجام داده تا من واقعا از پسره سرد شدم و اون پسره هم رفت .....

چندسالی هست از اون موضوع میگذره 

دیروز شنیدم خودش شنبه هفته ی پیش خواستگاریش بوده با همین پسره😶

تازه رو دروهم امروز دیدمش گفت چه خانواده ی با اصالتی هستن امشب بله برونمه

عروسیم دعوتت میکنم 

چرا هنوز باهاش درارتباطی؟🙂

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو هم میگفتی عهههه این بد بود دوستای نامرد زیادن منم اسیب دیدم الکی ی حرفایی پشت سرم زدن ک من شاخ در اوردم

وزززن فعلی بدلیل افسردگی۷۳_ارزومه دوباره برسم۵۰.                                                                       ۷۸🔓۷۳🔓۵۰🔒

چقد بیشعور 

من اگر بودم رک بهش میگفتم 

میگفتم که دست به شکارتم خوبه

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2738

بزرگترین ضربه ای که تا به الان زندگیم خوردم از دوستم بوده که بهش میگفتم خواهر

درس شد برام که هیچوقت هیچوقت اعتماد نکنم به احدی بیشتر از حدش

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
چرا هنوز باهاش درارتباطی؟🙂

جایی که زندگی میکنیم خیلی کوچیکه و تقریبا در هفته یکی و دوبار تو شهر میدیدمش ولی واقعا امشب به حدی اعصابم خورده که فقط دارم خودخوری میکنم 

اره و تا مدت زیادی درگیر این ماجرا بودم 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

اره دوست منم با دوس پسرم با هم بودن دقیقا مثل تو برام پیش اومد شماره داد و چون من اون موقع گوشی نداشتم دوستم جای من باهاش حرف میزد و پیام میداد و خلاصه باهم جور شدنو منو دور زدن 😊

از اون سال تاحالا باهاش در ارتباط بوده یا اینکه یدفعه اینا اومدن خواستگاریش؟ 

تازه جالبیش اینجاست شماررو از من گرفت گفت چقد زشته ولش کن تو اگه این شماره دستت باشه بهش پیام میدی 😶

جایی که زندگی میکنیم خیلی کوچیکه و تقریبا در هفته یکی و دوبار تو شهر میدیدمش ولی واقعا امشب به حدی ا ...

خب ببینی! اصلا نگاش نکن

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...
2706