2752
2734
عنوان

همه خانومایی که شوهرانشون شاغل هستند بیان، یه موضوع خیلی مهم

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 129 پست
دقیقاچون کارشون سیاره خیلی هاشون بایه موتورصبح تاشب بالاپایین میرن توشهر،همسایه ماپسره نصابه دقیقایه موتوردرب وداغون داره کلیم وسیله بارش کرده صبح میره شب ساعت 9میاد.هرروزم میبینم لباساش وشسته پهن کرده خیلی اوقات خیس عرقه.ولی بیرون دیدمش خیلی شیک ومرتب وبوی ادکلن میده خانمشم خانم امروزی وشیکیه یعنی هپلی نیستن.خوب بنده های خداازصبح تاشب توآفتابن عرق میکنن.البته من شوهرم مغازه داره
من مطمئنم کسی که هر روز لباس و جوراب عرقی روز قبلشو عوض کنه و هر روز هم حموم کنه اینجوری بوی عرق نمیگیره در ضمن کاراشون معمولا توی خونه هست که همه جا کولر کار میکنه پس جای گرم نیستن شوهر من چی با کت شلوار همش ازین اداره به اون اداره
منو آذر صدا کنید😊
2731
اخه کار بدنی تو کویر لوت که انجام نمیدن تو خونه خنک هستن بله بعضیا هم بدنشون اینجوریه اونا به کنار والا هر نصابی تا الان اومده خونمون بدجور بؤ میداده
منو آذر صدا کنید😊
همسرمن مغازه فروش لوازم بهداشتی وپکیج ولوله وشیرآلات داره.کلیم نصاب دارن زیردستش کارمیکنن اتفاقاماه پیش به یه ساختمون 20واحدی جنس فروختن میگفت 4نفروبرای نصب پکیج فرستادم بنده خداهاظهراومدن میگفتن پدرمون دراومده اینقدرپله بالاپایین کردیم.همه کارشون توخونه نیست.
میخوام بگم دوستای عزیزم همیشه به بهداشت شوهراتون خیلی توجه کنین باور کنین من اولین چیزی که در برخورد با این أدما به ذهنم میاد اینکه زناشون چطور بغلشون میخوابن؟؟؟ خواهشا مراقب بهداشت شوهراتون باشین
منو آذر صدا کنید😊
خب عزیزم این چجور تاپیکیه...تو اوج گرما زیر کولر داری بومیگیریم اگه روزی یبار نریم حموم که هیچی...بعد این بدبختا از این خونه به اون خونه تو این گرمای شدید نمیخواد بو بگیره....پاره آهن که نیس ،آدمیزاده،،،در ضمن کیه که بهداشت وتمیزی رو دوس نداشته باشه
کارشون بدنیم نباشه من چون زیاددیدم اکثراباموتورتوگرمااین ورواون ورمیرن خیلی توراهن حتماعرق میکنن.قبول دارم حرفت وولی اصلاربطی به شغل خاصی نداره خیلی هاکارمندن یاکارراحت زیرکولردارن بازم بومیدن.
عزیزم همین جوری با اون عرق نمیرن بغل زنشون بخوابن که. حتما میرسن خونه دوش میگیرن. ولی در طول روز موقع کار عرق میکنن خوب. شوهر من مهندسه کارشم فقط نشستن پشت میزه ولی سیستم بدنش یه جوریه که زیاد عرق میکنه ولی تا میرسه خونه اول دوش میگیره. اینو گفتم که بدونی مطمئنا این مردها هم همین جوری با عرق نمیرن تو رختخواب.
2706