2733
2734
عنوان

همه خانومایی که شوهرانشون شاغل هستند بیان، یه موضوع خیلی مهم

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 129 پست
اون اقای همسایه مامانم اینا هم همینطوره خیلی مرد خوبیه ولی متاسفانه این مشکل رو داره خانومش میگفت من دیگه عادت کردم ولی جایی برم که نشناسنش واقعا خجالت میکشم
منو آذر صدا کنید😊
به هر حال به نظرم اگه بچه ها مخالفت کردن با حرفت بیشتر به خاطر همین بود که این مسأله رو بسط دادی به همه نصابا . کلا وقتی یه عیب رو به کل یه قشر بسط بدی طبیعیه که مخالفت پیش بیاد و درستم نیست کل یه قشر رو بگی بهداشت حالیشون نیست. اگه کلی بدون ذکر شغل میگفتی همه از تجربه هاشون میگفتن و باهات همدردی هم میکردن 😆
2731
من همسرم نصاب نیست ولی شغلش ازاده روزی دو سه بار توی حمومه طوری ک من کلافه میشم دیگه از زیاد حمام رفتنش...از لباساشم اینقدری بگم ک دو سه ماه یبار باید لباس نو بخره از بس من یا خودش لباسای محل کارشو زود زود میشوریم داغون میشن خصوصا شلوارای کتونش...عطر و اسپری و مسواک و اینا هم بسته ب جونش همیشه با این وجود ولی مثلا توی گرمای اهواز حتا کارکردن توی دفتر زیر کولر خصوصا کاری ک فعالیت بدنی داشته باشه ناخواسته باعث میشه عرق کنی ....ینی ظهر ک میاد واسه ی نهار باید ی. دست لباس دیگه بپوشه دوباره بره سرکار چون کاملا عرقی میشه....ولی میخام اینو بگم اونی ک نصابه بنده خدا با موتور این ور اون ور میره و تازه زیرزکولر هم نیس اون شرایطش فرق داره اونا نهایت روزی ی دست لباس عوض کنن بیشترش منطقی نیس چند دست لباس داشته باشخ اقلا و چند بار باید بشوره و اتو کنه اخه؟مگه میشه اصلا ؟من میگم چشمها را باید شست فرض کنید ی مهمون دارید ک حبیب خداست درست نیست فک کنید اونا همشون بهداشتو رعایت نمیکنن ..وقتی همشون اینجورین پس لابد شرایط همشون همینه ...تا کفشاشونو نپوشیدید قضاوت نکنید خواهشا
این دوست شوهر من از همه بدتره کارش هم یجوری نیست بگم مال اونه یه شب اومده بود خونه ما تو حال رو مبلمون خوابید تازه میخواستم ملافه بندازم تعارف میکرد میگفت نمیخواد من تو دلم میگفتم من برا این مبل بیچاره میخوام ملافه بندازم
این جور موارد هست ولی خیلی درصد کمتری داره تا کسی که بی توجهه به قول شادی به جای لباس کارمخصوص ، لباس کهنه میشه لباس کارشون و من تقریبا مطمئنم چند روز یه بار هم شسته نمیشه حالا مگر بگیم به علت گران بودن آب و مواد شوینده وسعشون نمیرسه که مرتب بشورن هرچند این هم درسته ولی بعید میدونم درصد بالایی رو شامل بشه
اه اه واقعا بعضیا خیلی بوگند میدن یعنی اصلا حالت خفگی بهت دست میده از کنارشون رد میشی هم زن هم مرد ولی بیشتر مردا دیده شدن اگه آدم مرتب حموم بره و بعد حموم لباس تمیز شسته شده بپوشه عمرا تو یک روز چنین بوی وحشتناک تهوع آوری بگیره حتی اگه همش با لباس تو سونا باشه
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....