2752
2734
عنوان

ترخدا ی مرکز ژنتیک خوب معرفی کنید تو تهران برای مشاوره ژنتیک

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زیاد از بیمارستان امام خوشم نمیاد..مدیریتش در چند سال اخیر افتضاج بوده....ولی در مورد کیفیت ازمای ...

عزیزم این آزمایش کاریوتایپ شوهرمه میتونید راهنماییم کنید بگید مشکلشون چیه و برای درمان چه کار باید کرد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من زیاد از بیمارستان امام خوشم نمیاد..مدیریتش در چند سال اخیر افتضاج بوده....ولی در مورد کیفیت ازمای ...

اینم برای خودمه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

دکتر ژنتیک ننگو بگو بلا خانمان سوز از دهنت حرف درنیومده میگه پول پول بریز برای فلان آزمایش بعد کاش با سه چهار ملیون  حل بشه یهو حرف بیست ملیون سی ملیون میزنن لعنتیا من مشکل ژنتیکی دارم خودم برای بچه رفتم که ببینم براش مسئله ساز میشه یانه دیدم اووو نجومی قیمت میده بعدش کلی دنگ و فنگ آخرم صد در صد نمیگه بچه سالم میشه یا نه من اومدم بیرون گفتم خدایا توکل به خودت من ازت سالم می‌خوام اگر صلاحه بده اگر نیست که من با درد دلم یکاریش میکنم دیگه خسته شدم فقط گفتم آبرو داری کن من خیلی سختی کشیدم بهم خفت نده ذلت نده دیگه سپردم به خدا همون آزمایشگاه زینلی تهران که کلی معروفه از من پول مشاوره گرفت یه مشت چرت وپرت که داخل گوگل بود تحویل من داد😐😐

عزیزم این آزمایش کاریوتایپ شوهرمه میتونید راهنماییم کنید بگید مشکلشون چیه و برای درمان چه کار باید ک ...

کروموزوم y همسرتون یک جهش داره...از نظر ظاهر گفتن نرمال هست..من نمیدونم علایمش چیه یا چه مشکلی دارن ... دختر دار بشید هیچ مشکلی نخواهد داد و نسل های بعدیش هم مشکلی نخواهد داشت...پسر دار نشید 

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
اینم برای خودمه

من چون یادم نبود مسیج های قبلی رو خوندم... 

گفته همسرتون یک جهش در کروموزوم Yداره که هیچ علایمی معمولا نداره و باعث بیماری خاصی نمیشه..ولی بدن هوشمند هست و اگر ببینه کروموزوم حالت طبیعی نداره معمولا جنین رو دفع میکنه.... 

من فکر کنم ای وی اف کنید و دختردار بشید ..هرچند تا دختر بیارید 100درصد سالم خواهد بود و هر پسری بیارید حتما مشکل خواهند داشت..یا سقط میشه یا در بهترین حالت همن علایم و مشکل پدرشونو خواهند داشت.

دکتر ژنتیک ننگو بگو بلا خانمان سوز از دهنت حرف درنیومده میگه پول پول بریز برای فلان آزمایش بعد کاش ب ...

این که میگی درسته ... ولیوقتیکشور پیشرفته ای نداری و تماممواد و کیتهااز خارج میاد ناخود اگاه گرون میشه..اون پول بیشتر رو دکتر نمیگیره ..هزینه مواد هست که بیشتره

مورد دوم هیچ وقت کسی نمیتونه 100 درصد بگه! چون در بهترین حالت دو نفر که هیچ مشکلی نداشته باشن 3%احتمال مشکل دار شدن هست.

مثل این هست که بگی اگر اروم رانندگی کنی اصلا تصادف نمیکنی...این درست نیست چون خیلی عوامل در تصدف نکردن موثره!

درمورد بچه هم ژنتیک احتمال رو میگه....گاهی کاملا مشخصه ...مثلا کروموزوم Y اقا مشکل داره قطعا این مشکل به پسرهاش منتقل میشه..ولی مثلا یک جهش جزیی در یک کروموزوم 21 هست...ممکنه سندرم داون بشه..ممکنه هیچ علایمی نداشته باشه..یا ممکنه علایم جزیی داشته باشه....با ای وی اف فقط دکتر میتونه اون کروموزوم مشکوک رو حذف کنه و فقط اونها که کاملا سالم هستن رو منتقل کنه....

دکتر ژنتیک ننگو بگو بلا خانمان سوز از دهنت حرف درنیومده میگه پول پول بریز برای فلان آزمایش بعد کاش ب ...

اگر دوست داشتی نتیجه ازمایش ژنتیکت رو برام بگو شاید بتونم کمک کنم

من چون یادم نبود مسیج های قبلی رو خوندم...  گفته همسرتون یک جهش در کروموزوم Yداره که هیچ علایم ...

ممنون جواب دادی لطف کردی وقت گذاشتی عزیزم،دکتر گفت کاریوتایپ هر دو سالم هست به دوتا دکتر نشون دادم

اگر دوست داشتی نتیجه ازمایش ژنتیکت رو برام بگو شاید بتونم کمک کنم

من خودم بیماری الکاپتونوریا دارم ولی همسرم شکر خدا سالمه بعدش دکتر ژنتیک گفت اگر همسرت سالم باشه این که بچه بگیره ریسکش خیلی کمه و نهایتا ناقل میشه وبیماری من چون خیلی خیلی نادره واصلا معلوم نیست کسی تو ایران داشته باشه یانه هیچ شناختی ازش نیست اینم یه دکتر از رو کتابهای دوران دبیرستان یادش بود یهو گفت ممکنه این باشه فرستادن نمونه رو آلمان که آلمان هم نوشته باتوجه به این که این ماده داخل ادرار هست ممکنه الکاپتونوریا باشه علائمش هم اینه که ادرارم که روی کهنه میمون بچگیام تیره میشد هنوزم همینه اگر برم سرویس خوب سرویس رو نشورم ادرار وقتی داخل هوا قرار می‌گیره واکنش میده سیاه میشه من خیلی دکترا مشاوره گرفتم کسی نمیتونه کمکم کنه فقط توکل به خدا دیگه انشالله که ناامیدم نکنه 

ممنون جواب دادی لطف کردی وقت گذاشتی عزیزم،دکتر گفت کاریوتایپ هر دو سالم هست به دوتا دکتر نشون دادم

سالم هستید خداروشکر.... اگر دختردار بشید بچه دار شدنش بهتر از پسر خواهد بود.وگرنه پسرتون هم کاملا سالم خواهد بود....

توصیه دومم هم اینه که سعی کن بچه هات ازدواج فامیلی نکن در اینده....چون در ازدواج فامیلی هر نسل مشکلات جدیدی نشون میده..

انشالله با شادی و سلامتی بچتو بغلت بگیری

ولی آخه میگن که کروموزوم y که بیمار نمیشه فقط کروموزوم x بیمار میشه  

نه همچین چیزی نیست..بعضی بیماریها ژنش در کروموزوم ایکس هست..تو اونها عامل با ایکس منتقل میشه

هر ژنی میتونه جهش داشته باشه که عامل بیماری بشه

2706