2733
2734
عنوان

ترخدا ی مرکز ژنتیک خوب معرفی کنید تو تهران برای مشاوره ژنتیک

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 53 پست
من خودم بیماری الکاپتونوریا دارم ولی همسرم شکر خدا سالمه بعدش دکتر ژنتیک گفت اگر همسرت سالم باشه این ...

اگر همسرت فامیل نیست..‌بله احتمال وجودش بسیار پایینه

اگر بخوای مطمئن بشی میتونه همسرت ازمایش ژنتیک بده اگر این مشکل رو نداشت کاملا طبیعی باردار بشید و بچه ها سالم خواهند بود به هرحال

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
اگر همسرت فامیل نیست..‌بله احتمال وجودش بسیار پایینه اگر بخوای مطمئن بشی میتونه همسرت ازمایش ژنتیک ...

نه همسرم کاملا غریبه هستن و اینکه این بیماری رو ندارن چون که این بیماری علائمش همون ادرار سیاه هست که من چک کردم مال ایشون رو واینکه دکترم گفت این بیماری یک در ملیون هستش یعنی خیلی خیلی نادره واتوزوم مغلوب حالا دیگه توکل بخدا برام دعا کن انشالله نی نی من سالم باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه همسرم کاملا غریبه هستن و اینکه این بیماری رو ندارن چون که این بیماری علائمش همون ادرار سیاه هست ک ...

ایشالله سالم مبشه نگران نباش

2731
سالم هستید خداروشکر.... اگر دختردار بشید بچه دار شدنش بهتر از پسر خواهد بود.وگرنه پسرتون هم کاملا سا ...

ممنون عزیزم🌺

خیلی لطف کردی صبوری کردی جواب سوالامو دادی 

انشاالله شما هم به تموم خواسته های قلبیت برسی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
عزیزم من به کمک شما نیاز دارم لطف میکنی درخواست دوستیمو قبول کنی؟

اره حتما

ببخشید دیر ج دادم....حال روحیم خوب نیست کم میام سایت

اره حتما ببخشید دیر ج دادم....حال روحیم خوب نیست کم میام سایت

سلام عزیزم.میتونم یه سوال ازتون بپرسم؟

چون گفتید رشتتون در مورد ژنتیک بوده امکانش هست راهنماییم کنید در مورد مشکلم؟