2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3686782 بازدید | 46413 پست
بعضیا واقعا انسانیت ندارن یه پارسیان ۲۰۰سوت می‌گفت ۱تومن میشه نهایت ۹۰۰حساب کنم

سلام عزیزم چجوری متوجه قیمت پارسیان بشم؟؟

میخوام یکی بخرم ۲ میلیون دارم چی باید بخرم؟

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏
سلام دوستان امروز مامانمو بردم بازار براش يه انگشتر ٢.١٤٠سوت خريديم با ٥٪؜ شد ٨٣٨٠تومن في هم ٣٧٣٠ ر ...

سلام مبارکشون باشه  

ای جانم منم دقیقا همین حرفو به مامانم گفتم  

من تحت تاثیر این تاپیک مامانمم اوردم توی این کار(پس انداز مخفی منظورمه)   

داداشمم اوردم (داداشم کوچیکه) 

ابجیمم آوردم  

ماه به ماه میرم سر وقتشون بهشون میگم چقدر پول پس انداز دارید 

مثلا میگن یک تومن 300 میزارم برای تو جیبی شون 

700 دیگه رو میبرم براشون تبدیل میکنم و میارم میدم دست خودشون   

چقده خودم و ابجیم و داداشم و مامانم خوشحال میشیم   

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ۲۰ تومان دارم  که هزینه پوستم میشه ۱۵  میشه به پوستم رسیدگی نکنم طلا بخرم  ول ...

این یه تصمیم شخصیه من۲۰ داشته باشم ۱۰ شو  تقسیم بندی میکنم برای پوست و لباس ۱۰شو تبدیل میکنم به طلا 

مگه چ حرکتی با پوستتون میکنین ک ۱۵هزینشه  فقط محض سواله 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
سلام دوستان  ما ۳ سال بود ساختمان سازی داشتیم دو طبقه میساختیم که به شکر خدا برای عید اومدیم خ ...

عزیزم بت تبریک میگم حقم داری خسته بشی زندگی که همش دویدن نبست باید از مسیر لذت ببری.

بنظرم باتوجه به روحیه ی خودت یه استراحت ۶ماهه یا یه ساله بزار به پوستت  به تغدیت  به پوشاکت برس اگه تونستی یه مسافرت کوچیک برو .

بعد از اون دوباره با انرژی وپر قدرت به مسیر ادامه بده.

2731

سلام دوستان عزیز،به کمک و همفکریتون نیاز دارم،ما دنبال خرید خانه هستیم خودمون 4تومن نقدی داریم امشب دو مورد خوب دیدم اما نمی دونم کدوم را انتخاب کنیم،یکی260متر زمین،سه خوابه،شنارز،درب حیاط،شمالی جنوبی،20سال ساخت داخل خیابون اصلی،جای خیلی خوب و با فرهنگ قیمت حول و حوش  همون 4تومن ولی نما نداره،داخل خونه هم برای شیک شدن نیاز به یه تومن خرج داره،کابینت و در و کمد دیواری و سرامیک کل خونه و خیلی خرده ریزهای دیگه

مورد دوم تو همون منطقه ولی خونه 200متر،سه خواب،نوساز و شیک،نمادار درب حیاط،شرقی غربی،  داخل کوچه فرعی،قیمت 5تومن

همسرم همه چیز را به عهده خودم گذوشته،ولی نظر خودش مورد اول هست،میگه اون خونه اول جای بهتری هست،قیمت مناسب تری هست خودمون با سلیقه خودمون شیک و قشنگش می کنیم،اما من می ترسم وسایل گرون بشه،خیلی بیشتر خرجمون بشه،از طرف دیگه حوصله ساخت و ساز و این چیزها را ندارم موندم چکار کنم؟

الان ۲۰ تومان دارم  که هزینه پوستم میشه ۱۵  میشه به پوستم رسیدگی نکنم طلا بخرم  ول ...

نه اصلن فقط طلای خالی هدفت نباشه .

یادت باشه تو زنی وتا زنانگی نکنی نمیتونی از داشته هات لذت ببری.

اما به شیوه ی معصومه جون پیش برو .

بقول معصومه سعی کن تو همه چیز ۲۰ باشی

سلام دوستان  ما ۳ سال بود ساختمان سازی داشتیم دو طبقه میساختیم که به شکر خدا برای عید اومدیم خ ...

سلام گل 

طبیعیه چون شما تو این مدت بنایی خیلی تحت فشار بودید

الان اشتیاقی به پس انداز نداری❤

یکبارمعصومه جون گفتن 

بعداز یک پیشرفت بزرگ یک استراحتی حقمونه😍❤

الانم شما یک دستاورد خیلی بزرگی شکر خدا بدست اوردید 

اونم به اتمام رسوندن بنایی تون

بنایی هم خدایی خیلی سخته 

جدا از هزینه ساخت و ساز 

کلی مشکل و فشار و استرس و...روی دوش ادمه

بنظرم شماهم یه مدت استراحت کن

و همونطور که گفتی عزیزم ، یکم به خودت برس تا حالت بهتر بشه

بعد از چند مدت که خستگی این روزای پر از تنش و استرس از تنت در رفت 

بعد شروع کن ب پس انداز کردن❤

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️

سلام به همه خوشگل خانمای مدیر 😍

من تعطیله تعطیل بودم😢

هر داستان عبرت آموزی که میزارید از دوست و آشنا به من شباهت داشت.

اما منم شروع کردم😍

با پست های انگیزشی همه ی شما🥰

و راهنمایی های معصومه جانم❤️

من تونستم ۲ میلیون پس انداز مخفی داشته باشم و میخوام انشاالله تبدیل به پارسیان کنم.

واقعا واقعا واقعا فکر نمی‌کردم پول های زیر و کم به این راحتی میشن یه پارسیان.

از همگی تون ممنونم.🙏🙏

تک تک پست ها رو میخونم.

۱۰۰ بار اومدم بهتون بگم منم پس انداز مخفی کردم که متاسفانه سایت بسته بود.🤩🤩

2740
سلام دوستان عزیز،به کمک و همفکریتون نیاز دارم،ما دنبال خرید خانه هستیم خودمون 4تومن نقدی داریم امشب ...

خیابون اصلی چون رشدش خیلی بیشتر کوچه فرعیه تازه امکان اینکه بعدا بخواید بکوبید و بسازید  یه مغازه هم در بیارید ک‌میشه تجاری بیشترم هست پس اولی 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
دوست جونا خوشگلا خانمهاي طلادوست 😄  يه راهنمايي ميخوام  ارديبهشت تولد دخترمه خرداد تولد ...

سلام گل 

بستگی داره کیا میخوان بهت کادو بدن

مثلا اگه خواهر و برادر های خودته

بنظرم به مادر و یا خواهری و یا کسی که باهاش راحتی هماهنگ که بهشون بگه هرکس، هر چقدر میخواد هزینه کنه 

رو مثال بده به مادرت 

و ایشون همه رو روی هم میزارع ، یک هدیه خوب و باارزش میخره

اونوقت با مامانت برو همه طلایی که دوست داری رو بخر و حالشو ببر😎😁

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
سلام دوستان عزیز،به کمک و همفکریتون نیاز دارم،ما دنبال خرید خانه هستیم خودمون 4تومن نقدی داریم امشب ...

عزیزم خونه قدیمی ساز رو میشه بازسازی کرد درسته اما تاسیسات و زیر ساخت قدیمی هست.

چند وقت یه بار یه خرج روی دستتون میزاره‌.

به نظرم نوساز و تمیز بردار خیالت راحته.

بازم با صاحب نظران مشورت کن عزیزم.

و مبارک باشه خونه ی نو عزیز دلم🌺🌺

سلام گل  بستگی داره کیا میخوان بهت کادو بدن مثلا اگه خواهر و برادر های خودته بنظرم به مادر و ...

*همون طلایی

خانوما یه سوال(مخصوصا مامان سبحان😁) من  سکه هام به وام پنجاه تومنی ۱۲ ماهه ویپاد رسیده اما اگه ۶ ماهشو هم بردازم هیچ فشاری بهم نمیاد چون قسط دیگه ندارم ، بنظرتون ۶ ماهه بردارم؟دوباره تموم شد ۵۰ دیگه بردارم. چیکار کنم؟؟

درحال حاضر ۵۰ دازم میخام ۵۰ هم وام ویپاد بردازم بدم طلای آبشده

2706