2737
2739
عنوان

روز ۱۱ آی یو آی و لکه بینی

835 بازدید | 102 پست

سلام دوستان من چهارشنبه ۷ تیر آی یو آی کردم روز ۴ درد سینه هام شروع شد و روز به روز بیشتر می‌شد من زیاد استراحت نمیتونستم بکنم و روز ۱۱ آی یو آی یه پیاده روی نیم ساعته داشتم و درد و گرفتگی هم داشتم که شبش به لکه بینی افتادم شیافمو دو تا کردم نشاسته تو آب سرد ریختم خوردم روز ۱۲ که از خواب بیدار شدم دیدم لکه قهوه ای خیلی کمرنگ همراه ترشح بیرنگ تقریبا زیاد اومد و درد سینه هامم خیلی کم شد تا امروز که روز ۱۳ آی یو آیم هم لکه بینیم کامل قطع شد هم درد سینه هام چهارشنبه موعد پریم هست کسی تجربه ای داره ؟؟

بی بی هم دیروز گذاشتم یه هاله خیلی خیلی کمرنگ زد 

اینکه درد سینه هام از بین رفت نگرانم کرده😮‍💨

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دومین آی یو آی هست لطفا اگه کسی تجربه ای داره بگه

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
2728
حتما شیاف استفاده کن و برو یه ازمایش خون ببین بتات چنده اگه دوروز بعدش دوبرابرشد مشکلی تیست درضمن حت ...

استفاده میکنم عزیزم هر ۱۲ ساعت و امروز خداروشکر قطع شده فقط همین که درد سینه هام کم شده به نظرت بده من آی یو آی تو مشهد تو مرکز بوده راهم دور نمتونم برم بنظرت بهشون زنگ بزنم چی بگم؟آزمایش خون الان نشون میده دو روز دیگه موعدمه

2740

هزینه آی یو آی چقد شد.؟

شاید لانه گزینیه؟

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
استفاده میکنم عزیزم هر ۱۲ ساعت و امروز خداروشکر قطع شده فقط همین که درد سینه هام کم شده به نظرت بده ...

اره زنگ بزن به ماماها همون مرکز جوابتومیدن ولی شیافتوقطع نکن بله حتنا ازمایش خون نشون میده امروز بروازمابش بده با تیتربتا دوروز دیگه ام برو اگه دوبرابرشده بود مشکلی نیست برامنم دعا کن پنجشنبه نوبت آیوآی دارم شما دفعه اول باردارشدین ؟؟

ای یو ای چی چیه؟🙄

تزریق مستقیم اسپرم شسته شده به رحم در روز تخمک گذاری عزیزم

استفاده میکنم عزیزم هر ۱۲ ساعت و امروز خداروشکر قطع شده فقط همین که درد سینه هام کم شده به نظرت بده ...

شاید حامله شدی،اونحام بری فقط شیاف میدن،میگم‌ی سوال من الان حاملم ولی سه چهار روز پیش لک دیدم قهوه ای,دوروز پیشم لک قرمز ی دونه دیگم تکرارنشد،ی سقطم قبلا داشتم بنطرت برم دکتر از الان بهم شیاف میده؟اخه الان دیدم شما هنوز مثبت نشده بهتون شیاف دادن،من فکر میکردم قبل پنج هفته نمیدن

انتظارازعشق قویتره.درانتظارفرزند.درتیر۱۴۰۲انتظارم ب پایان رسید
2706