2737
2739
نرم افزار Radar detector یک رادار اعلان دوربین های سرعت گیر پلیس برای رانندگان می باشد . توسط این نرم افزار می توانید تمامی دوربین های پلیس راهنمایی و رانندگی در مسیر را شناسایی کنید و از جریمه های سنگین پلیس در امان بمانید . البته توصیه می کنیم جهت حفظ سلامت خود و رعایت حقوق دیگران از سرعت مجاز در بزرگراه ها استفاده فرمایید . این برنامه توسط جی پی اس کار می کند و جهت نمایش دقیق اطلاعات حتما دستگاه را به اینترنت نیز متصل نمایید . ادامه مطلب و دانلود اپلیکیشن: نرم افزار شناسایی و هشدار دوربین کنترل سرعت پلیس عضویت در کانال | عضویت در انجمن | عضویت در گروه تلگرا م
شرکت گسترش ارتباطات روماک | خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب، سامانه پیامک، طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، راه اندازی شبکه و دوربین، فروش و تعمیر ماشینهای اداری و تجهیزات مخابراتی، آموزش مفاهیم شبکه، مشاوره و ارائه راهکار در زمینه امنیت و نفوذ، صدور مدارک بین المللی شبکه | باشگاه کاربران(انجمن آموزشی) | ربات تلگرا م  | کانال تلگرا م | گروه تلگرا م 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینکه کی دنبال بی قانونیه کاری ندارم اما کارم با اوناییه که همیشه بعد منفی به قضیه نیگاه میکنن دقت کردین تا بدونید کجا دوربین هست چه درست رانندگی میکنید؟؟؟؟؟خب زحمت زیادی نمیبره تا دوربین بعدی به همین روال پیش برید بعد مثبتی که من به این قضیه نیگاه میکنم اینه که خودم با 5تا بیشتر از سرعت مجاز جریمه شدم خب این انصافه؟؟؟؟؟؟؟(اونم سرعت مجازت 70 باشه 75 تا بری)حداقل با این نرم افزار یه نیگاه میندازم به عقربه ها که آتو ندم دست قانون
ارامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه در ارامش باشی
سلام متشکرم سرکار خانم عسل قند. سرکار خانم الی : در کامنت فرمودین " ما ایرانی ها همیشه دنبال بی قانونی هستیم " خدمتتون عرض کنم اولا در این نرم افزار و نوشته ی بنده اشاره ای به رواج بی قانونی وجود نداره. دوما این نرم افزار ایرانی نیست و اصلا زبان فارسی هم نداره (یعنی برای ایرانی ها طراحی نشده). سوما کامنت شما برداشت شخصی شما و دید شما به این نرم افزار هست که متاسفانه به امکانات و ویژگی های نرم افزار توجهی ندارین. جناب اقای ماهشهر : ممنون از توجهتون. اینکه شما نیازی به این نرم افزار ندارین کاملا اختیاری هست و بنده هم این نرم افزار رو به کسی پیشنهاد نکردم که قصد تخلف داره هرچند نوع استفاده از نرم افزار و دید استفاده کننده ها هم متفاوته. دوستان زحمت مطالعه ادامه مطلب رو که نکشیدن، حداقل اگه مطلب درج شده در همین تاپیک رو با دقت مطالعه کنید ذکر شده: " البته توصیه می کنیم جهت حفظ سلامت خود و رعایت حقوق دیگران از سرعت مجاز در بزرگراه ها استفاده فرمایید ." سعی کنین با دید بهتری به مسائل نگاه کنین. از این نرم افزار میتونین استفاده مثبت و بهینه کنین که مسلما سودمند خواهد بود همانطور که برای استفاده کنندگان سایر کشورها مفید و کارامد هست. مجددا از خانم عسل قند بابت توضیحات خوب و استفاده درست از نرم افزار قدردانی می کنم. امیدوارم همه ما بتونیم تفکرات و ذهنیتمون رو بهتر کنیم موفق باشید
شرکت گسترش ارتباطات روماک | خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب، سامانه پیامک، طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، راه اندازی شبکه و دوربین، فروش و تعمیر ماشینهای اداری و تجهیزات مخابراتی، آموزش مفاهیم شبکه، مشاوره و ارائه راهکار در زمینه امنیت و نفوذ، صدور مدارک بین المللی شبکه | باشگاه کاربران(انجمن آموزشی) | ربات تلگرا م  | کانال تلگرا م | گروه تلگرا م 
2738