2737
2739

امروز سر مزار یکی از اقوام رفته بودیم ،از فامیل های شوهر عمه ام هم بودن ،یه دختری هست تو فامیلشون سر مزار هر پسری باهاش چشم تو چشم میشد بازم برمیگشت نگاش میکرد ،حتی پسر عموم تو ماشین نشسته بود تا لحظه آخر که ماشین روشن کنه بره ،نگاهش به این بودد😐😂😂بعد دختره یه مانتو بلند و ساده و یه تیپ کاملا معمولییییی ،دلم واسه دختر عمه ام سوخت واقعا خوشگل و خوشتیپ تر و ملوسه ،یه وقتایی حس میکنم چشم پسرا با ما فرق داره😐😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
یه پسری تو همین سایت بهم گفت ما پرا هر دختری رو ک بخوایم لخت تصور می‌کنیم پشمام ریخت

ینی چی

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
یه پسری تو همین سایت بهم گفت ما پرا هر دختری رو ک بخوایم لخت تصور می‌کنیم پشمام ریخت

عجب😂😂 آخه نه هیکل ورزشکاری داشت نه چیزی ،یکم گوی کمر داشت و باسنش خوش فرم بود انگار ولی خدایی خیلیم معلوم نبود ،بگم تو چشم بود

2706