2733
2739
چقدر اینجا خلوت شده  دلم گرفت🤦‍♀️ یادش بخیر چه روزایی داشتیم

وقتی یاسی نیست انگار اومدم خونه ای که صاحبخونه ش نیست

روم نمیشه پست بزارم 😅

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دقیقا  من هی میام سر میزنم به امید اینکه کسی اومده باشه یه چیزی گفته باشه  میبینم نه ...

😒😒😒😒🤨🤨🤨🤨🙄🙄🙄🙄😡😡😡😡

تپش خوب چپ چپ نگات کردم یا کمه، بیشتر نگاه کنم؟؟

منتظری کسی چیزی گفته باشه؟؟ والله ما منتظریم تو واسمون تعریف کنی، فقط گفتی عقد کردی و تو افق محو شدی😒😒

من که فعلا باهات قهرم، هر وقت خوب تخلیه ی اطلاعاتی شدی اونوقت آشتی میکنم🥲🥲

2742
یاسی خانوووم تولدت پرتکرار خوشگلم♥️

خوبی نیلوفر قشنگم ؟؟😍😍🥰🥰

ممنونم عزیزدلم که تگم کرده بودی🙏🙏😘😘

درگیر درس و مشق بچه هام 😬😬، امتحانات آخر سال شروع شده، میخوام مزد زحماتم رو بگیرم، ببینم چه گلی به سرم میزنن 😁😁😂😂.

2740
میدونین چیه امیرعلی و خانوادش تا وقتی بله قربان گوی همشون باشی براشون عزیزی و واقعا واقعا فکر میکنم ...

سلام یاس گل قشنگم 🥰🥰💜💜

خوبی عزیزم ؟؟ حال دوستت چطوره ؟؟

میدونی یاس گل هر چقدر دوران شناخت قبل از ازدواج هم طولانی باشه، بازم زن و شوهرا وقتی میرن زیر یه سقف ،متوجه ی یه موضوعاتی میشن که تا قبل از اون ندیده بودنش و حتی ممکن حل شدنش به این زودی و حتی سادگی هم نباشه، تنهاراه حل به نظرم این مواقع این که بپذیریم تا خودمون عذاب نکشیم، نه اینکه کوتاه بیایم ها، نه ، فقط بپذیریم، همینطور که تو کم کم داری با روحیات امیرعلی آشنا میشی ، مطمئنا اونم داره با روحیات تو آشنا میشه و متوجه شده که تو آدمی نیستی که بخوای همش تو خونه بشینی و یا محدود باشی، پس قاعدتا اونم کم کم از موضع خودش کوتاه میاد و خواسته های تو رو میپذیره، فقط عزیزم زندگی رو به خودت سخت نگیر و زیاد ذهنتو درگیر نکن، گذشت زمان خیلی چیزا رو خودش حل میکنه.

باورت میشه ما اوایل زندگی سر یه موضوعاتی بحث داشتیم که الآن که بهشون فکر میکنم میبینم اصلا ارزش بحث و ناراحتی نداشتن، سر یه موضوعاتی هم بحث داشتیم که هنوز بعد از ۱۵ سال حل نشدن، اما دیگه پذیرفتم که حل شدنی نیستن و کنار اومدم البته که موضوعات حیاتی نیستن اما خب بعضی وقتا اذیت کننده ست.

از این روزاتون لذت ببرین ، نزارین به دلخوری بگذره، بعدها که بچه دار شدین، دلتون برای این روزا خیلی تنگ میشه.

خوشبخت باشی الهی یاس گل مهربونم🤲🤲💜💜🥰🥰

سلام عزیزدلم 🥰🥰😍😍 خوبی ؟؟ مشکلتون حل شد عزیزم ؟؟

سلام مهربونم 💛💛💛 

شما خوبین؟ 

نه هنوز 🥲

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
چقدر اینجا خلوت شده  دلم گرفت🤦‍♀️ یادش بخیر چه روزایی داشتیم

من یکی در حد جنون سرم شلوغه 

هر روز خدا یا کم کمش یک روز در میون چند نوبت دعوا میکنم

قربون خدا برم هرچی تراکنش ناموفق و بیمار روانی داشته دور و بر من خلق کرده

سلام عزیزم ممنون از احوالپرسیت بهترم خداروشکر، دوره درمان رو میگذرونم❤️

سلام جاااانم❤️❤️

خدا رو شکر که بهتری عزیزم ، ان شاءالله هر چه زودتر خوب خوب خوب بشی🤲🤲

تنت همیشه سلامت باشه دوست خوبم🤲🤲🥰🥰

2706