2752
2734
سلام دوستای نازنازی🌼  شما ها که ظاهرا رفیق نیمه راه شدین ولی هنوز جاتون تو قلبمه🤍 عیدتون مب ...

سلام خوشگلا🥰

عیدتوون مبارک♥️

چطورری یاسی؟؟

بیا یکم برامون تعریف کن، یه چنتا ام عکس بذار دلمون باز شه😂😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها میگم بعد این همه وقت هنوز دنبال کننده های این تاپیک زیادن؟

یعنی که امکان شناسایی بالاس؟

اگر فقط خودمونیم ، یکم بیشتر آشنا شیم.

من اصلا نمیدونم بعضی خانوما چنسالشونه😁

میدونین چیه امیرعلی و خانوادش تا وقتی بله قربان گوی همشون باشی براشون عزیزی و واقعا واقعا فکر میکنم امیرعلی اشتباه کرده ، باید یه دختر عین جاری اولی میگرفت که فقط میشینه تو خونه و هیچ کاری جز غذا پختن نمیکنه نمیخوام به کسی بی احترامی کنمااا دلم پره اینجا حداقل برا خودم میگم تا خالی شم 

خودمم اشتباه کردم اشتباه اولم اینه که خودمو خوب نشناختم 

میدونین چیه امیرعلی و خانوادش تا وقتی بله قربان گوی همشون باشی براشون عزیزی و واقعا واقعا فکر میکنم ...

شاید چون اول زندگی هستید اختلاف نظر هاتون زیاده عزیزم . به مرور اخلاق های همدیگه دستتون میاد . اگر هم میبینی خیلی کنترل گره ، فک کنم باید با مشاور مشورت کنی . حتما مشاوره رفتن و ادامه بده . در کل خیلی هم کوتاه نیا . خیلی که چشم بگی و از خودت بگذری ، دیگه تا آخر همینه . زیاد هم شل نگیر

میدونین چیه امیرعلی و خانوادش تا وقتی بله قربان گوی همشون باشی براشون عزیزی و واقعا واقعا فکر میکنم ...

یاسی یه سوال ، مسائلی که الان سرش اختلاف دارید ، قبل از ازدواج درباره ش باهم اتمام حجت نکردید؟ حرف نزدید؟

یاسی بنظرم هم خودت هم امیرعلی باید به این جملش که “فکر میکردم همسر آینده ام خانه‌دار باشه” بیشتر توجه میکردین.

حالا اگه شرایطشو داری کاش زودتر یه مشاور خوب پیدا کنی 

حس میکنم داره بهت سخت میگذره🥺

سلام یاسگل جان خوبی اختلافی که الان بینتون فقط بخاطر رانندس یا چیزای دیگه هم هس؟ من واقعا نمی ...

سلام ، خوبین؟

جسارتا شما تاپیک یاس‌گل رو از کجا پیدا کردین؟

معذرت میخوام میپرسم ، منظورم شخص شما نیست 

اما میخوام بدونم چقدر نانشناس داره این تاپیک

عزیزم ببین دیگه کار از کار گذشته وتو با این آقا رفتی زیزیک سقف ولی این اخر کار نیست باید ببینی از حالابهبعد باید چطور رفتار کنی که هم ارامش داشته باشی هم همسرت رو تومشتت بگیری که از تضاد های اخلاقیتون اذیت نشی از بزرگتری که میدونی خیر خواهت هست کمک و مسورت بگیر عزیزدلم مطمین باش سیاست زنانه نود درصد مردها و درست میکنه

سلام

چه عجب سایت درست شد

چند روزه میام کامنت بزارم ولی نمیشد

کلی حرف داشتم برات از اون طومار بلندا

همشو فراموش کردم😐

حالا اینو داشته باش، از اول که ماجرا جدی شد هممون بهت گفتیم خودت باش، خود واقعیت. واسه این موقع بود...

چند صفحه قبلترم بهت گفتم،یه موقع فکر نکنی اونایی که زیاد تو عقد میمونن بعدا که زیر یه سقف میرن مشکلاتشون کمتر و شناختشون از هم بیشتره،نه اصلا اینطور نیست...

کلا به نظر من بین ۲تا۶سال اول زندگی مشترک پر از دعوا و اختلافه، مدت زمانش بستگی به اخلاق و تیپ شخصیتی و ... هر کدوم از طرفین داره که کی بتونن به تفاهم برسن