2737
2734
سلام منم دوباره . یه عالمه تاپیک گذاشته بودم . http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1626113&PageNumber=2 امروز شوهرم تنهایی پاشده رفته اونجا و با اینکه به من گفت خیلی زود میام تا الان نیامده 5 ساعته نه یه زنگ زد حالمو بپرسه نه هیچی حتی به پیام ددادم نگاه نمیکنه صبح باهم خوب و خوش بودیم خدایا دیکه خسته شدم خدا ارشون نگذره که تو بارداری دارن انقدر منو اذیت میکنن حالا به نظرتون من به شوهرم چه عکس العملی داشته باشم چی بگم
سلام عزیزم به نظرم خیلی حساس شدی و داری موضوع بزرگ میکنی اتفاقی نیوفتاده که میگی دارن اذیت میکنن خوب خودت تماس بگیر و بگو همسرت برگرده خونه منتظرشی
هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
منم این وضعیتو دارم هروقت میره دیر میاد فقط بش میگم هیچی بهت نمیگم فقط خودت انصافا درک نکرده ی زن حامله رو تا این ساعت تنها گذاشتی اگه حالم بد میشد ب مرد همسایه میگفتم خوب بود!!!!
به حق سوره آل عمران, به حق یحیی که به زکریا بخشیدی نینی منم صحیح و سلامت بباد تو بغلم. خدایا همونطور که خودت بهم هدیه اش کردی, همونطور که تا الان هوامو داشتی بقیه راهم دستمو بگیر که تو تنها پناه دل مضطرب یه مادری.فدای ام ابیها
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دقیقا اریانا تاپیک منم ببین
به حق سوره آل عمران, به حق یحیی که به زکریا بخشیدی نینی منم صحیح و سلامت بباد تو بغلم. خدایا همونطور که خودت بهم هدیه اش کردی, همونطور که تا الان هوامو داشتی بقیه راهم دستمو بگیر که تو تنها پناه دل مضطرب یه مادری.فدای ام ابیها
2740
تانیا بذار ادرس تاپیک قبلیتو
عزیزم درسته ۵دساعت زیاده ولی خوب اگه میتونی شمام باهاش برو که تنها نباشی یا اومد خونه بهش اروم بگو کاش زودتر بیایی تنهایی زیاد اذیتم میکنه مخصوصا روزای تعطیل
❤زیباترین پازل دنیا وقتی است که ... فاصله انگشتانم با انگشتانت پر میشود ❤
2706