2752
2734
عنوان

امروز شوهرم تنهایی رفته خونه مادرش و 4 ساعته اونجاست

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 20 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین عزیزم ی مدت کلا بیخیال بااااش حتی رفت پیامم بش نده اومد اخلاقش عوض شده بود تو برو دورش مثلا بگو اخی عزیزم حتما هوا گرمه یا سرده اذیت شدی تو راه یکم کج خلق شدی میخوای برات اب بیارم یا شربت بعد بیا بشین کنارش بگو مامان اینا خوب بودن و بگو باورت میشه من خیلی دوسشون دارم کاش اوناهم منو مث دختر خودشون بدونن اونوقت بنظرم دوز و کلکای خدنوادش بیرنگ میشه
به حق سوره آل عمران, به حق یحیی که به زکریا بخشیدی نینی منم صحیح و سلامت بباد تو بغلم. خدایا همونطور که خودت بهم هدیه اش کردی, همونطور که تا الان هوامو داشتی بقیه راهم دستمو بگیر که تو تنها پناه دل مضطرب یه مادری.فدای ام ابیها
لیلی جان جواب بد ندادم مثلا اخمم کردم ولی الان هر چیزی از اول به نظرشون میرسه رفته به بابام گفته و اونو تهدید به طلاق کرده که داستان مفصل تو تاپیکم هست بابامم ترسیده و به جای اینکه از من دفاع کنه گفته چشم و اونم به بابام مهلت داده بابام میگه بساز و جوابشونو نده ولی مشکل اونا این نیست و به همه چیز زندگیمون کار دارن میخوان هرچی دخالت کردن من هیچی نگم و بگم چشم خیلی مریضن به خدا