2733
2739

کاش شوهر نداشتم ، کاش زندگی نداشتم منکه خونه دارم ماشین دارم ولی طعم خوشبختی هیچوقت نمیکشم چ فایده داره ؟

نه دوستی دارم نه پشتوانه ای ن دست محبتی ،نه درآمد درست حسابی …

برای ۵تومن شارژ چقد التماس کنم؟

تا کی وقتی خوابه کارتش بردارم خرید کنم اونم توضیح بدم برای هزار تومنش ؟

شاید روزای ک سرکاره من میخوام بمیرم با چ پولی خودمو تا بیمارستان برسونم؟

چقد سرکوفت ،،فقد همش دهنش بازه ک چرا لباسا نشستی ظرفا نشستی روز هایی ک خونه جمع جوره دریغ از ی تشکر کافیه ی استکان بیاد رو اپن تا جد ابادم بیاد جلو چشمم ، خسته شدم بخدا مگه حمالم یا نوکر ؟ یا همه شوهرا همینجورین ؟

اصلا محبت چ شکلیه؟ عاشقی چ جوریه ؟عشق بازی چیه؟ منه۲۴ساله هیچ درکی از اینا ندارم بخدا ندارم حتی بعد ۵سال زندگی مشترک یکبار باهم ننشستیم درست درمون حرف بزنیم یا بهم محبت کنیم چون حرفای ما اخرش میرسه ب مسخره کردن من یا دعوا ک تو عقلت نمیرسه ..

بدبختی هام کاش اینا بود تیروئید کم کار به شدت هورمون هام ب هم ریخته، اضافه وزن  ، پریود نامنظم ،تنبلی ،ریزش مو شدید، ،پرولاکتین شدید ، حافظه ام به شدت ضعیف شده ،و چشم چپ ام کم سو باور میکنین همش ۲۴ سالمه🥺💔

امروز رفتم دکتر میگه چشم ات قوزقرینه  اس دیگه خوب نمیشه 😭😭😭😭😭

همین کافی بود ک روحیه ام داغون کنه افسرده تر از قبل بشم 

برام دعا کنین😔

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️

دیروز یکم میوه شاید ۸عدد برداشتم سوار ماشین شدیم با مادرش و پدرش رفتیم تا بیرون هی یکی یکی در اورد ب همشون تعارف کرد خوردن ولی بمن نه واقعا ناراحت شدم ولی چی بگم 😔

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگ بچه نداری جدا شو شوهرمن همینطوره روز ب روزم بدترمیشه ولی یه دختردارم مجبورم بسوزم تابزرگ بشه منم۲۴سالم دقیقا همسن خودت ولی خب خودم شاغلم وگرنه شوهرم یک ریال نمیده

دنیا مثل آینه است...همون چیزی رو بهت نشون میده...ک هستی...
2731
عزیزم اول از همه سلامتی ورزش کن 

خیلی خیلی نا امیدم میگم خدا چرا من 🥺تیرویید کنترل کردم هرروز ی درد جدید 

عزیزم اگ بچه نداری جدا شو شوهرمن همینطوره روز ب روزم بدترمیشه ولی یه دختردارم مجبورم بسوزم تابزرگ بش ...

متاسفانه دخترم ۵سالشه 💔

خیلی خیلی نا امیدم میگم خدا چرا من 🥺تیرویید کنترل کردم هرروز ی درد جدید 

توروخدا اینجوری نگو 

ورزش رو بیار توی روتین روزانت 

کلا سبک زندگیت عوض میشه کم کم 

برای شوهرت هم مشاوره برید حتما. 

دیروز یکم میوه شاید ۸عدد برداشتم سوار ماشین شدیم با مادرش و پدرش رفتیم تا بیرون هی یکی یکی در اورد ب ...

عخ چ بی معرفته شوهرمنم همیطور سگه یبار بامادرش رفتیم پارک بعدبچم توماشین خوابیدرفت ساندویچ اورد خودش ومادرش خوردن حتی ب من تعارف نکردن شوهرمن بیشعورترین ادمیه ک توزندگیم هست

2738

منم خیلی از این مشکلارو دارم از جمله قوز قرنیه

منم مث تو خیلی ناشکری میکردم مقایسه با کسی نمیکردم خودمو ولی توقعمم از شوهرو زندگیم بالا بود برای همین اذیت میشدم

خونه ی یکی از اقوام رفتیم خدا شاهده دختره۱۶ ساله از خانومی هیچی کم نداره اگ از شوهرش بگم یه تاپیک جداس و تا عمر داری دیگ خودتو عذاب نمیدی

باور کن گاهی مشکلاتو خیلی الکی بزرگ میکنیم

شاید داری خوبی های زندگی رو نمیبینی

خیلی ها تو حسرت یه خونه و ماشینن ' خوبه صفای ایرانخودرو و سایپا رو میبینیم

ببین چیزی ک میخری از هر کدوم ۴۰ ۵۰ تومن گرونتر کارت بکش یا نقد بردار برو خرید ک بتونی از هرچی ک میخری یکم برای خودت برداری

کم کم پس انداز کن

هرچی میخای بگو خودش بیاره زبون بگیر بهش اعتراض نکن کتاب رازهایی درباره مردان عالیه واقعا

بهم بگید براتون حمد بخونم
توروخدا اینجوری نگو  ورزش رو بیار توی روتین روزانت  کلا سبک زندگیت عوض میشه کم کم  ...

هیچکسو قبول نداره اینقد التماس کردم میگه مگه من دیوونه ام نمیام 

عخ چ بی معرفته شوهرمنم همیطور سگه یبار بامادرش رفتیم پارک بعدبچم توماشین خوابیدرفت ساندویچ اورد خودش ...

دقیقا همینطوره شعور و انسانیت نداره یکم

متاسفانه دخترم ۵سالشه 💔

خب پ دیگ بچه نیار تاهمین بزرگ شه سعی کن یه هنری یادبگیری هم واسه روحیت خوبه هم وضعیت اقتصادیت

منم خیلی از این مشکلارو دارم از جمله قوز قرنیه منم مث تو خیلی ناشکری میکردم مقایسه با کسی نمیکردم خ ...

مثلا چند روز پیش میخواستم برم خرید ۱۵۰۰بهم داده برای خودم و دخترم خرید کنم 😐بعد کرایه و خوراکی هم بخرم 

۶۰۰تومن دخترم خورد کرایه ام ۳۵۰شد ۵۵۰کیف برای دخترم خریدم 🫤بعد میگه یادته ۱ملیون۵۰۰عفته قبل بهت دادم؟؟؟

خودت برو یواشکی  راه کار بهت میده جای خوب برو ولی

متاسفانه شهرمون کوچیکه امکانات خیلی کمه 

2706