2737
2739
سلام خوشگلای من. میگم که باقالی گذاشتم بپزه پسرم دوسالشه تا حالا نخورده میترسم بهش بدم چیزیش بشه. ازمایش بدو تولد تست فاویسم هم داشت؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
الهی به امید خودت...  
تو غربالگری بدو تولد ازمایش فاویسم هم داره اگه اونجا مشکلی نداشته الانم بخوره حساسیت نمیده
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شایدم اینطوری باشه عزیزم اما گفتن این موضوع تو این شرایط برایه این بنده خدا فقط استرسش رو بیشتر میکنه ،خودش که مشکلم داره ،شاید دونستنه همین موضوع باعث سقط جنین ش بشه ، کاش این موضوع رو مطرح نمیکردی

عزیزم تاپیک اسپرم جوابم رو داده بودی تاپیک تعطیل شده بود نشد ببینم جوابت رو . پرسیده بودم که دوستم شوهرش کم کاری کلیه داره دکتر بهشون  گفته شاید بچه دار نشن ازت بخاطر مشکل  کم کاری کلیه شوهرش. پرسید ازت  که ربط داره بچه دار شدن مرد به کلیه اصلا؟

اللهم عجل لولیک الفرج 💚
عزیزم تاپیک اسپرم جوابم رو داده بودی تاپیک تعطیل شده بود نشد ببینم جوابت رو . پرسیده بودم که دوستم ش ...

عزیزم جواب داده بودم که برای منم خیلی خنده داره مگه بچه از تو کلیه میاد😅 شاید منظورش این بوده این بیماری روی هورمونای شوهرش تاثیر منفی گذاشته وگرنه خود کلیه فکر نکنم ارتباطی داشته باشه

الهی به امید خودت...