2733
2739
عنوان

تا زایمان هیچ آزمایشی ندی

75 بازدید | 8 پست

بنظرتون به بچه شناسنامه میدن ؟

مشکلی پیش نمیاد؟ 

خواهر شوهرم رفته بهش گفتن بارداری خطر ناک و فلان 

میگفت دختر اولشم گفتن احتمالا منگوله ولی نبود 

دختر خالمم تا ماه های آخر دکترا میگفتن دماغ نداره😐😑

بله 

آزمایش به شناسنامه  ربطی نداره 

مدارک زایمان رو میبری بهت شناسنامه میدن 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا بهداشت هم پرونده باز نکنی  یکی میگفت بیمارستان تحویل نمیگیره و شناسنانه نمیدن و فلان

منم کل دوران بارداریم پامو تو بهداشت نزاشتم فقط رفتم دکتر 

بعد که بچه دنیا اومد رفتم برای کارای واکسنش

چندتا آزمایش و اینا انجام دادی

دوتا غربالگری

قند توی ۲۶ هفته

سونو برای قلب

سونو غربالگری

سونو برای تعیین جنسیت

سونو برای سلامت

سونو برای اینکه دوروز تکون نخورده بود

سونو برای زایمان بریچ اینا

بچه اول بود زیاد میرفتم سونو میترسیدم🤧