2733
2734
عنوان

مامانای باردار بیاید غربالگری

103 بازدید | 6 پست

Papp a منو تو غربالگری اول زده  1.39 بعد دکترم گفتن پایینه دومی هم انجام بده البته گفت مهم نیست جوابشو با آنومالی آخر تیر بیار اما من دیدم زیر نیم میگن خطر داره اینکه نزدیک یک و نیمه ؟؟؟ و اینکه آنتی بیوتیک رو این تست تاثیر داره من ۳ روز قبل از آز آزیترومو قطع کردم 

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱

توروخدا استرس نگير اينا همش احتماله من كل اسفند رو داشتم به خاطر جواب تست غربالگرى اشك ميريختم تا غربالگرى دوم رو دادم كه الحمدلله جوابش خوب بود ميفهمم حالت رو كه استرس دارى ولي خيليا رو ديدم بهشون گفتن بچشون مشكل داره بچه هه كه به دنيا اومد از همه بچه هاي ديگه هم باهوش تر بودن خودت رو اذيت نكن چون من خودمم حست رو داشتم درك ميكنم بهت ميگم الكي به خودت استرس نده پايين جواب برگه ازمايش هم كه نوشته اينا فقط احتمال است

توروخدا استرس نگير اينا همش احتماله من كل اسفند رو داشتم به خاطر جواب تست غربالگرى اشك ميريختم تا غر ...

نه اتفاقا اصلا استرس ندارم چون دکترم گفت مهم نیست ریسکات همه پایینه اما حس میکنم لزومی نداشت نوشته دوباره چون پاپ ای پایین باشه ممکنه بارداری پر خطر باشه مثلا iugr یا احتمال مسمومیت بارداری رو بالا میبره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من ۱۰ رفتم ان تی دکتر احتمال ریسک داد رفتم دکتر ژنتیک گفت اینا همه فرمالیته اس هیچ مشکلی نداره جنین مهم سونو هس سونوت اگه خوبه نگران نباش اینا اینطوری میگن که ی ازمایش امینو سنتز یا سلفری بدی کلی پول بزنن ب جیبشون بعدشم بگن سالمه 

هیچ حالی را بقایی نیست ؛ بی صبری نکن...🦄💜
2731
عزیزم من ۱۰ رفتم ان تی دکتر احتمال ریسک داد رفتم دکتر ژنتیک گفت اینا همه فرمالیته اس هیچ مشکلی نداره ...

اره ان تی ۱.۶ بود سالمه الانم سل فری و آمینو نداد گفت غربالگیری دومه 

اره ان تی ۱.۶ بود سالمه الانم سل فری و آمینو نداد گفت غربالگیری دومه 

سالمه بچت خاطرت جم باشه اینا همه الکیه مهم سونو گرافیته فقط منم برا انومالی فقط سونو گرافی میخام برم ازمایش کنسل

هیچ حالی را بقایی نیست ؛ بی صبری نکن...🦄💜
سالمه بچت خاطرت جم باشه اینا همه الکیه مهم سونو گرافیته فقط منم برا انومالی فقط سونو گرافی میخام برم ...

حالا نوشته منم پرسیدم گفتم باید انجام بدم گفت بهتره انجام شه