2737
2734
عنوان

شوکه شدم نمیدونم خوشحالم یا ناراحت

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 48 پست
دیگه دارو و دمنوش نخور. بپر بپر نکن، پله بالا پایین زیاد نکن، استرس نداشته باش، آروم باش و به چیزای ...

🙏🏻🌿🌸

وقت دکتر خودم برای دوشنبه بابت چکاپ بعد از عملم گرفته بودم

فکر کنم قورتم بده و کلی بترسونتم😑

خدا برات حفظش کنه  علائم خارج رحمی میدونید؟

برو بتا تیتر بگه چند وقتته، احتمالا ۴هفته ای. ۶ هفته ای شد میری سونوی صدای قلب اون موقع معلوم میشه. ایشالله که قشنگ داخل رحمه.

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا برات حفظش کنه  علائم خارج رحمی میدونید؟

ممنونم .خدا تو دلی شما رو هم حفظ کنه 

نه راستش نمیدونم ‌‌..منم تازه فهمیدم برا دومین بار مامان شدم زیر شکمم درد میکرد هفته ی پیش برای اولین ویزیت رفتم دکتر به خارج از رحمی مشکوک شد سونو ی واژینال نوشت .که خارج از رحمی نبود خدا رو شکر

زیر شکمت که درد نمیکنه؟؟

2731
🙏🏻🌿🌸 وقت دکتر خودم برای دوشنبه بابت چکاپ بعد از عملم گرفته بودم فکر کنم قورتم بده و کلی بتر ...

تو میخوای بزایی به اون چه. اون فقط باید مراقبت باشه. دیگه لابد شرایطت اوکی بوده که بچه گرفته دیگه 

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
ممنونم .خدا تو دلی شما رو هم حفظ کنه  نه راستش نمیدونم ‌‌..منم تازه فهمیدم برا دومین بار ...

زیر شکمم درد نمیکنه 

اما به شدت درد تخمدان داشتم

که چند روزی هست کمتر شده اما قطع نشده

تو میخوای بزایی به اون چه. اون فقط باید مراقبت باشه. دیگه لابد شرایطت اوکی بوده که بچه گرفته دیگه&nb ...

قبل از عملم میگفت دیگه احتمال اینکه باردار بشی خیلی کمه 

در واقع منظورش نازایی همیشگی بود 

بعد از عملم خیلی محکم میگفت دیگه شما که بچه نمیخوای 

اگرم یه وقت خواستی

یکی دو سال بعد…تازه ببینیم چه میشه کرد

2738
ممنون از انرژی مثبتتون🥰 راستی مثل قدیما تاپیک مثلا مامانای دی وبهمن ۱۴۰۲ نداریم؟ 

خواهش میکنم 

اتفاقا منم در به در دنبالشم 

تو سایت کلی مامان دی و بهمنی دیدم .به هرکی پیشنهاد دادم جوابی نیومد کاش یه تاپیک داشتیم مخصوص خودمون از ویارامون ناله میکردیم توش😄

2706