2733
2739
عنوان

سقط شد بچم ۳۵ روزش بود

240 بازدید | 29 پست

از دوروز پیش لکه بینی داشتم شیاف گذاشتم بدتر شد خونریزی شد یهو صبح بلند شدم احساس کردم یه چیز اومد فکر کنم بچه بود دوسه تا چیز بود قلمبه.   عکسش هرکار میکنم نمیاد 

کسی سقط داشته؟ بعدش باردار شده؟ دارو مصرف کرده؟ 

لطفا راهنمایی کنید حالم بده

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دخترعموم ده تا چیز قلمبه ازش بیرون اومد ،و بچه سالمه

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم.انشالله که خیره 

احتمال خیلی زیاد سقط شده

دوستم سه ماه بعد از سقط اولش باردار شد و الان یه پسر تپلی خوشگل داره

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2738

🥲۱۹هفته سقط کردم الان ۷هفته باردارم حتما پیگیری کن من کلی پیگیری کردم نفهمیدن الان تازه فهمیدن رحمم دوشاخس باید قبلش عمل میکردم الان باید استراحت مطلق باشم سرکلاژکنم

سیدکوچولوی مامان سالم بیا بغلم نفسم.                خداجونم مراقب تودلیم باش این دفع سالم بغل 

اره عزیزم چرا نشه 

برو دکتر و استراحت کن حتما یه مشکلی داشته اصلا هم بهش فکر نکن

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

اولین فرصت برو پیش دکترت باید سونو بدی 

احساس بدیه درک میکنم ولی سقط اول اونقدر طبیعیه که حتی نیاز به پیگیری پزشکی هم نداره نگران نباش خیلی ها تجربه ش کردن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706