2737
2734
عنوان

دوستان نمیتونم تصمیم گیری کنم

47 بازدید | 3 پست

سلام من یک خانوم شاغل هستم، برای شغلم خیلی زحمت کشیدم و الان پیشرفت زیادی کردم منتها اشتباهی که کردم کارم رو در مکان مناسبی از اول شروع نکردم و همیشه خواستم جابه جا بشم.مکان شغلی ای که الان هستم خیلی از خونمون دوره و پایین شهره. جابه جا شدنم مستلزم هزینه زیادیه و تقریبا باید از صفر شروع کنم. به بارداری هم فکر میکنم. الان بهم پیشنهاد کاری نسبتا خوبی در منطقه مناسبی  شده. البته نمیتونم کار قبلی رو رها کنم و باید اونم ادامه بدم. ساعت کاری و استرس کاریم زیاد میشه. تا جای جدید جا بیفتم و کار قبلی رو رها کنم. همسرم از اول سال پیشنهاد داده برای بارداری اقدام کنیم ، اقدام هم کردیم ولی تا حالا موفق نبوده. از نظر مالی هم نمیتونم ریسک کنم چون قسط های سنگینی دارم. نمیدونم برای بارداری اقدام نکنم و وایستم کارم به ثبات برسه که حداقل دو سال طول میکشه یا اصلاح کارم رو بذارم برای وقتی که بچه دار شدم و بچه م بزرگتر شد.چون هر دو باهم امکان پذیر نیس برام. من ۲۹ سالمه، تا حالا بارداری نداشتم و متأسفانه در خانواده همسرم سابقه نازایی هست. همسرم حاضر نیس بره تست بده که من مطمئن شم مشکلی نداره، میگه اقدام کنیم اگه نشد میرم پیگیری میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم از الان به فکر باشید یه آدم مناسب پیدا کنید که هم تو کار خونه و هم در مورد بچه بهتون کمک کنه اینطوری بخشی از مسولیت از دوشتون برداشته میشه و اگر برات ممکنه محل زندگیتون رو عوض کنید یه جایی بین دوتا محل کار خونه بگیرید که رفت و آمد براتون آسونتر بشه

2728