2733
2734
عنوان

اختلال شخصیت مرزی*کمک*

4758 بازدید | 31 پست
کسی اینجا سابقه این بیماری خودش یا اطرافیانش داشته؟ من خواهر کوچیکم در موردش این تشخیص رو دادن،چندتا سوال دارم :(
Be the change you want to see in the world

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا داروشو نمی دونم...ولی معمولا داروهای ضد افسردگی و تثبیت خلق و خو میدند
.اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
2738
ایشالا خوب شه...هیچی بدتر از بیماری های اعصاب روان نیست واقعا...ایشالا زودی به زندگی عادی خودش برگرده...
چشم ها غالبا سعی دارند انچه راکه میخواهیم انکار کنیم,بی پروا نشان دهند...
آخه خواهر من توی سن نوجوونی هست..خیلی با استعداد و باهوشه معدل نوزده دیپلم..با اینکه کلی مقام و رتبه توی رشته هنرستانش اورده اما میگ حوصله دانشگاه نداره..سیگار زیاد میکشه..از زندگی متنفره..اقدام به خودکشی داشته..نمیدونه چیکار کنه سردرگمه..یهو عاشق میشه یهو فارق..خیلی بیش از حد از جمع اطرافش تاثیر پذیره...سه تا روانپزشک بردیم هرکی یه دارو میده اما تغییری توی رفتارش ندیدیم بعد یکسال که دارو میخوره...پیش یکی از بهترین روانشناسهای مربوط به اینجور بچه ها هم میره ولی خیلی نگرانشم چون سنی هست که با تصمیم اشتباه و لجبازی آینده ش رو خراب میکنه
Be the change you want to see in the world
چه سن حساسی هم داره....یروز ببرش محیط دانشگا هنرو ببینه کلی انگیزه میگیره...من خودم که اینجوریم...شاید تاثیر بزاره روش دلش خواست خوند به هوای این
چشم ها غالبا سعی دارند انچه راکه میخواهیم انکار کنیم,بی پروا نشان دهند...
2706