2737
2739
سلام. دوستان عزیز من بین این همه تاپیک هنوز نتونستم دکتر خوب پیدا کنم. اکثر دکترهای خوب چند نفر با هم ویزیت میکنند یا دستمزد جدا میگیرند. برای بیمارستانهای شهرک غرب یا محب کوثر اگر میشناسید معرفی کنید. متاسفانه بعضی دکترها هم مثل اینکه براشون بعضی افراد الکی تعریف و نبلیغ میکنند نتونستم تصمیم بگیرم
دکتر من عااالی بود مولود زنجانی جم من دوقلوهامو از اول تا زایمان پیش ایشون رفتم مطبش سعا ت اباده بیمارستاناشو یادم نیست من عرفان بودم. سورنا هم داره تو تن سرچ کن میاد شماره مطب

💥💥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مأموریان اصفهانی،،، محب کوثرم هست. تک نفره ویزیت میکنه، اخلاقشم محشره،،، شمارشو ندارم اما از نت میتونی پیدا کنی، محبوبه مأموریان اصفهانی
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2742
2740