2737
2734

من خلاصه داستانمو تو تاپیک اولم نوشتم در ادامه اون باید اضافه کنم بعدش خود همسر نسبتا سابقم بهم خیانت کرد بارها و بارها از شدت فشار عصبی سرم دیگه تقریبا رو به کچل شدن رفته بود انقدر گریه کرده بودم که یه مدت تاری دید داشتم رفتم دکتر و به گفته متخصص قرنیه چشمم از شدت فشار و استرس ملتهب شده بود تو سن هجده سالگی جدا از همه اینا

دنباله کارای طلاقمو میخوام بگیرم و میخوام برم ازین شهر

خواهش میکنم ازین جا به بعدو اگه میخوای تخریب و تحقیر کنید فقط بخونید و رد بشید من واقعا تحمل شنیدن زخم زبون ندارم

از پس مخارج خودم تحصیلم پوشاک و.. برنمیام حتی سرکارم میرفتم اما نمی صرفید حقوقش ناچیز بود تو این گیر و دار یه اقایی که کاملا از لحاظ مالی غنی واسه وکیل و اینا کمکم میکنه و احتمال این رو میدم بعد طلاقم بهم پیشنهاد بده خواهشا شرایط منو بسنجید بعد جوابمو بدید چیکار کنم با این اوضاعم قبول کنم از لحاظ مالی کمکم کنه یا نه؟ بخدا که دیگه طاقتم تموم شده دیگه نمیدونم چیکار کنم

خوب باید به این فکر کنی در ازاش ازت چی میخواد؟

مجرده؟

دوستان خیریه محک در حال خرید دوتا دستگاه خیلی ضروری برای کودکان سرطانی هست لطفن اگر میتونید حتی خیلی کم بهش کمک کنید...تو تاپیک هام هست .https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=11171557&slug=%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D9%88-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%AD%DA%A9&postId=293720726من یه مادرم..خیلی وقته دیگه همه تصمیمات و انتخابام تحت تاثیر همین مادر بودنه....پس قضاوتم نکن...نظرات من فقط و فقط مختص شخص اسی هست.پس لطفن تو نظر من دخالت نکنید...🙂🙂🙂 همیشه دختر حرف گوش کن خانواده بودن خوب نیست..همیشه حق با پدرو مادر نیست..زندگی متاهلی یادم داد هر چیزی رو همون دفعه اول باید حل کرد..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم همچی رو پول نبین

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 
2731

تاهل اون اقا چطوره؟ 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2740

اون آقا در ازای این کمکش چی می خواد ازت؟؟متاهله؟؟

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//

اگر متاهل نیستن و قصد و نیتشون ازدواجه چرا که نه ولی اگر متاهل هستن یا قصدشون فقط دوستیه و عشق و حال درگیر نکنی خودتو بهتره چون دردسرش زیاده و عاقبت خوبی هم نداره

اون آقا متاهله؟؟

من خودم تو زندگیم بارها خیانت دیدم و میدونم چه دردیه و تا روزی که زندم اگه مرض صعب العلاجم داشته باشم و دواش تو دست یه مرد متاهل باشه ترجیح میدم بمیرم ولی این درد و زجری که خودم کشیدم و یه زن دیگه نکشه بخاطر من

بدون قضاوت میگم تاکی میتونه تامینت کنه؟بهترنیست روی پاهلی خودت وایسی،اگرخانواده داری برو پیششون تا بتونی کاری رو یادبگیری

خدایا چهره دیگه ادما رو زودتر بهمون نشون بده ...اون روی سکه
2706