2733
2734

چشممو باز کردم تو دعوا های مادر پدرم بودم سر بی خیالی و بی مسعولیتی پدرم وقتیم که مادر پدرم از هم جدا شدن ۱۷ سالم بود

تو همون دوران با یکی دوست شدم و ازدواج کردم الان ۱۱ ساله که زندگی کردم شوهرم نخواست نکرد هر کاری کردم که زندگیمو جمع و جور کنگ نشد که نشد به آب و آتیش زدم خودمو به مرحله ای رسیدم که احساس میکنم همه چیزم به یک باره جلوی چشمام آتیش گرفت

بچه ام ندارم کلی دوا درمون کردم خداروشکر که باردار نشدم 

الان در شروف طلاقم از آینده میترسم...متاسفانه دانشگاهم نتونستم بدم شاغل هستم اما

نمیدونم سرنوشتم چی میشه....😞

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟

هرکس هر فکری میخواد بکنه برات مهم نباشه  اگر واقعا زندگیت حتی یک درصد ارزش موندن نداره تا بچه نداری  پروندشو  ببند خودتو جمع و جور کن و نزار کسی ازت سواستفاده کنه. دوباره خودتو بساز  

اسمم نظر همسرمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست صمیمیم شرایطش مثل شماست....هیچ فکری نمیکنم چون تو زندگیش نیستم نمیدونم چی گذشته بهش......منم دارم جدا میشم.داداشمم خانومشو طلاق داده.کل فامیل میگن لابد مشکل دارین ک یکیتون طلای میده اونیکی طلاق میره...ولی مهم نیست برام

2731

عزیزم از هیچی نترس دنیا همینه که میبینی قبلو بعد ازدواح نداره,, تو اونقدر قوی هستی که بتونی زندگیتپ بسازی شک نکن,, برو دانشگاه سرت گرم میشه, کلاس ورزشم برم روخیت عوض میشه کلاس موسیقی با نقاشی خیلی خوبه رپسه روحیت, دوستا جدید پیدل کن مسافرت با تور برو,, تو تمام سعیتو واسه این زندگی کردی ولی نشد پس در اینده هیچ اما اگری واست پیش نمیاد فقط تمرکزتو بزتر رو پیشرفتو از زندگیت لذت ببر,, گور بابای مردم که بخان قضاوتت کن اهان درضمن زندگی پدر مادرت به خودش مربطه نه به کسی که بخان ترو قضاوت کنن واسه پدر مادرت

2738