2737
2739
عنوان

هدف مادرشوهرم از این کارا چیه؟

605 بازدید | 37 پست
بچه ها خیلی ناراحتم هشت سال مستقل و دور از خونواده شوهرم زندگی می کردم همیشه هم احترامم سر جاش بود اما ا ز وقتی بچم به دنیا اومد با اینکه خونه خریدیم به جای رفتن به خونه جدیدمون بخاطر بدقولی مستاجر و بدجنسی صاحبخونه مون نتونستیم بریم یهو صاف اومدیم خونه مادرشوهرم اینا و طبقه بالا ساکن شدیم اولش موقت بعدشم که مستاجرمون رفت دوباره اجاره دادیم انگار شوهرم خوشش اومد که اجاره بگیره و اجاره هم نده اون اوایل ما همش شام و ناهار میرفتیم پایین مامانم هشدار داد که تنبلی رو بزار کنار خودت کاراتو بکن منم زود خودمو جمع کردم و ناهار و شام خونه خودم بودم اما همش پدر شوهرم ناراحت میشد و میگفت چرا نمیاین؟ چرا بچه رو نمیاری؟ چرا ناهار میرین بالا؟ فقط میخواد ما برای خواب بریم خونه خودمون خیلی ما رو دوست داره خداییش و منم همینطور اما حالا مشکل اصلی اینجاست ضمنا تا حالا چند بار پشت سر هم از این اتفاق ها افتاده مثلا من دیروز تا ظهر صبر کردم مادر شوهرم بهم زنگ بزنه که ناهار درست می کنم شما درست نکن منم سر ظهر رفتم یه سر پایین دیدم داره برنج صاف می کنه یکم نشستم بعدش به بچم گفتم مامان بریم بالا برنجمون رو حاضر کنیم مادرشوهرم هم فهمید اما لام تا کام حرف نزد که ناهار براتون درست کردم ظهر که شوهرم اومد یهو منو صدا کرد که بیا پایین ناهار منو میگی؟ گفتم ناهار درست کردم شوهرمم گفت مامان درست کرده بیا میزاریم شب میخوریم بعدش که رفتم پایین مثل همیشه گفت من که گفتم ناهار درست نکن من درست می کنم من نمی فهمم چه چیزی تو سرشه تا حالا چندین بار اتفاق افتاده این موضوع به نظرتون اتفاقیه یا میخواد بهم و شوهر خنگم بفهمونه که من آشپزتون نیستم چون اگه بخواد مستقیم بگه پدر شوهرم ناراحت میشه
خدایا دوستت دارم
آره دیگه سختش میشه نهار شام براتون بزاره. به همسرت بگو مامانت زخمتش میشه.دیگه سنش یه جوری شده که نباید برای همه اشپزی کنه.باهاش صحبت بگو بیشتر مراقب خودش باشه.خودتم برای سر زندت و رفتنت ساعت بزار.حتما هم اطلاع بده که نهار نمیمونی شام میمونی یا هرچی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هشدار مامانت واقعا بجا بوده بهتره بدون اینکه اصلا به رفتار مادرشوهرت توجه کنی مثل هشت سال قبل کارهای خونت را خودت انجام بدی به شوهرت هم بفهمون که باید سر زندگی خودتون بابشین مثل قبل دیگه قبل از اینکه مشکل بزرگتری رخ بده برین خونه خودتون
2738
بعضی وقتام شما موقع ناهار بگو فردا ناهار با من . البته اگه با وجود بچه میتونی . اینجوری مادر شوهرت اگه همچین حسی هم داره حسش عوض‌ میشه. بعدشم به شوهرت گاهی وقتا با نرمی صحبت کن و بگو عزیزم ما نیومدیم اینجا زندگی‌کنیم که همش مزاحم مامان بابات باشیم . واسه عصرانه مثلا میریم خونشون .
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
2706