2733
2739
خواهش می کنم بیاید همتون ماه قبل از آی وی اف یه ماه ال دی خوردین ؟
خدااااایا شکـــــــــــرت..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان دیروز پیش نصیری بودم بهم گفت مرداد که پری اومد بیا که به امید خدا باید میکرو بشی ولی نمیدونم چرا ال دی نداد فقط از روز 15 پری گفت دوفاستون بخورم
2731
خوب یعنی این همه خانوم مشهدی توی این سایت هست کسی ای وی اف نکرده بیاد جواب سئوالمو بده دارم دیوونه میشم لااقل اگه شماره ایی از خانوم های مامای توی مطبش دارید برام بزارید
سلام مهری جون من پیش دکتر نصیری آی وی اف کردم و دوبار تا حالا پانکچر داشتم و سه بار انتقال جنین هیچوقت هم ال دی نخوردم عزیزم اگه پریودت منظمه دلیل نداره ال دی بخوری خانم دکتر کلا بیشتر سیکل کوتاه مدت انجام میدن منم اولین بار که رفتم پیششون روز دوم پریودم بود سونو کرد گفت اگه آمادگی داری همین ماه انجام بدیم ولی خودم خواستم ماه بعد برم ولی باز هم ال دی ندادن به من سوال دیگه ای داشتی در خدمتم عزیزم موفق باشی
37 ساله،9 سال زندگی مشترک،چهارسال درمان،هشت بار آی یو آی ناموفق در سال 91 و اوایل 92،شهریور 92 کورتاژ تشخیصی،اولین آی وی اف اسفند 92 بیمارستان رضوی، 14 تخمک،3جنین،نتیجه مثبت، بتا 114،سقط در هفته های اول،آی وی اف دوم شهریور 93 کلینیک نوین،11 تخمک سه بسته جنین با گرید آ، اولین انتقال شهریور 93 منفی،دی 93 هیستروسکوپی و خراش اندومتر،دومین انتقال (فریز) بهمن 93 منفی،سومین انتقال و در مجموع چهارمین انتقال تیر 94 باز هم منفی.....
۵ مادۀ‌ غذایی انرژی‌زا برای خانم‌ها در این مطلب مواد غذایی مفیدی را معرفی می‌کنیم که می‌توانید با گنجاندنشان در وعده‌های روزانه انرژی زیادی کسب کنید. قزل‌آلا همیشه توصیه می‌شود که برای جذب امگا 3 بیشتر که برای قلب مفید است ماهی‌های چرب مصرف شود. باید بدانید که قزل‌آلا حاوی میزان زیادی ویتامین D نیز می‌باشد به طوری که هر سهم غذایی از این ماده (85 گرم) نیمی از نیاز روزانه به ویتامین D را تأمین می‌کند. نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهند که ویتامین D برای سلامتی استخوان‌ها و مفاصل خانم‌ها مفید است و خطر تشدید پوکی استخوان، آرتریت و شکستگی‌ها را کاهش می‌دهد. بهتر است قزل‌آلا را در فر آماده کنید. می‌توانید شکم ماهی را پر کنید و داخل کاغذ آلومینیوم بپیچید تا بخار آن خارج نشده و به خوبی طبخ شود. لوبیای سبز سویا یا ادامامی لوبیای سبز سویا یک مادۀ غذایی انرژی‌زا و سالم برای... ادامه...
2740
نیلی جون من جنین فریز داشتم و انتقال دادم دعا کن برام
37 ساله،9 سال زندگی مشترک،چهارسال درمان،هشت بار آی یو آی ناموفق در سال 91 و اوایل 92،شهریور 92 کورتاژ تشخیصی،اولین آی وی اف اسفند 92 بیمارستان رضوی، 14 تخمک،3جنین،نتیجه مثبت، بتا 114،سقط در هفته های اول،آی وی اف دوم شهریور 93 کلینیک نوین،11 تخمک سه بسته جنین با گرید آ، اولین انتقال شهریور 93 منفی،دی 93 هیستروسکوپی و خراش اندومتر،دومین انتقال (فریز) بهمن 93 منفی،سومین انتقال و در مجموع چهارمین انتقال تیر 94 باز هم منفی.....
نیلی جون از روز دوم پریود که سونو شدم قرص پردنیزولون شروع شد ازدو روز قبل انتقال هم بقیه داروها آمپول سلکسان و شیاف پروژسترون و قرص آسپرین و مولتی پریناتال هم که از قبل می خوردم از یکی دو ماه قبلش هم دکتر بهم آمپول ویتامین دی داد که هر دو هفته یکی زدم
نیلی جون شما تو چه مرحله ای هستی؟
سلام.از .دکتر نصیری راضی هستید؟ هزینه پانکچر و انتقال و فریز تو بیمارستان رضوی چقد میشه؟
یا صاحب الزمان***چو بشکفد ز لبت غنچه های سبز دعا‍‍،،،تو را به فاطمه سوگند التماس دعا.

خدا جونم شکرت.به خاطر همه چی.
ممنون نیلی جان انشاالله هیچکس زمین خوردنهای منو تجربه نکنه نیلی جون من خودم به فکرم رسید اینبار اگه خواستم دوباره میکرو کنم با جنین پنج روزه باشه ولی مگه مشهد همچین چیزی نداره؟

سلام. وقت همه خانوم های عزیز بخیر.

دکتر رؤیا نصیری فقط IVF می کنه؟ من مریض ایشون بودم. اصلا از کارش راضی نبودم.

دوست دارم بدونم یعنی اندازه یک ماما حاليش می شه؟

من رفتم پیشش برای بارداری، یکساله ازدواج کردم و بچه اي نداشتم. ب بسم الله منو فرستاد آزمایش تعیین میزان تخمک گذاری، و برای همسرمم اسپرموگرام نوشت، اصلا نگفت آزمایش تخمک گذاری زمان خاصی داره. آزمایشگاه هم بهم نگفت. منم در شرایطی پر از استرس و خارج از بازه تخمک گذاری رفتم آزمایش.

نتیجه رو که دید یهو گفت تو اصلا تخمک گذاری نداری. اندازه یه زن 47 ساله که داره یائسه میشه.

اولین بار که پریود شدی بیا معاینه ت کنم و دارو بهت بدم. گفتم من تاحالا پیشگیری داشتم اصلا اقدامی نداشتم. گفت اشتباه کردی ممکنه اصلا باردار نشی. شوکه شدم. رفتم و اون ماه پیشگیری نداشتم و دیگه پریود نشدم. نتیجه بی بی چک و آزمایش خونم مثبت بود. وقتی رفتم پیشش چشاش گرد شد. گفت عه؟ باردار شدی؟ سونو انجام داد گفت ساک حاملگی هست، اما هنوز چیزی رؤیت نمیشه کوچیکه هنوز. کلی داروهای محکم کننده نطفه برام نوشت مثل دوفاستون و پروژسترون، بعد از 2هفته افتادم روی خونریزی و سونو نشون داد حاملگی پوچه.

1هفته خونریزی و درد شدید داشتم. آخرم بخاطر داروهای محکم کننده که خانوم دکتر محبت کردن همون اول دادن مجبور شدم بستری و کورتاژ بشم. چون هرچی سقط میکردم بازم کامل دفع نمی شد.

دکترمو عوض کردم و پيش دکتر ارندي کورتاژ شدم.

خیلی از دکتر نصیری شاکی هستم: بخاطر طرز برخوردش، تشخیص های اشتباهش، مطب شلوغ و بی برنامه ش، منشی و دستيارهاي بداخلاقش، 7-8 نفر رو با هم می فرسته تو اتاق، درست به حرفت گوش نمیده، درست واست توضیح نمیده، بارها دیدم با یکی از دستياراش بخاطر نوشتن داروی اشتباه دعوا میکنه ....

حالا نمیدونم شاید IVF ش خوب باشه اما من تو پرونده خودم اصلا اصلا به هیچ وجه ازش راضی نبودم. بخاطر تشخیص اشتباهش کلی درد و عذاب کشيدم (اندازه یک زایمان طبیعی) و حدود 2ميليون هزینه کردم به اندازه یه سزارین.

دیگه پامو تو مطبش نميذارم. موندم همچین پزشکايي دچار عذاب وجدان نميشن؟ چطور میتونن شب راحت بخوابن؟ 😔😔😔

2706